بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ فردا شروع می‌شود

بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ فردا ۲۵ آذر با حضور شرکت‌های ایرانی و خارجی حوزه فناوری اطلاعات آغاز به کار خواهد کرد.

بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ فردا شروع می‌شود

نمایشگاه الکامپ با افت‌وخیزهای فراوان به بیست و دومین دوره‌ی خود رسید. ایران الکامپ ۲۰۱۶ فردا با حضور معاون رئیس‌جمهور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی آغاز به کار خواهد کرد.

این نمایشگاه که در سال‌های ابتدایی خود با حضور شرکت‌های حوزه‌های الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک برگزار می‌شد، این روزها شاهد حضور دیگر شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است و می‌توان گفت حوزه‌ی فعالیت این نمایشگاه تمام بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات است. زیرا شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت، اپراتورهای تلفن همراه، شرکت خدمات شبکه‌های مخابراتی و کامپیوتری، بازی و سرگرمی، دولت الکترونیک، کسب‌وکارهای نوپا و شرکت‌های خدماتی دیگر نیز در آن حضور دارند.

الکامپ امسال برای سومین بار و دومین ‌بارِ پیاپی توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار می‌شود و بیش از ۷۰۰ شرکت، استارتاپ و بازی‌ساز برای حضور در آن تقاضای ثبت‌نام داشتند که حدود ۳۰۰ شرکت به همراه بیش از ۲۰۰ استارتاپ و بازی‌ساز موفق به حضور در این نمایشگاه شده‌اند.

در کنار شرکت‌های بخش خصوصی؛ سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌‌های دولتی با حضور در بخش دولت الکترونیک نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ به ارائه‌ی خدمات دولتی در بستر اینترنت، موبایل و دستگاه‌های الکترونیکی و هوشمند می‌پردازند.

نمایشگاه الکامپ امسال از فردا پنجشنبه ۲۵ آذر ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود و تا یکشنبه ۲۸ آذر ساعت ۱۷ ادامه خواهد داشت. ساعت کار این نمایشگاه ۹ صبح تا ۱۷ بعدازظهر خواهد بود و با توجه به اینکه سه روز از این نمایشگاه مدارس، ادارات و شرکت‌ها تعطیل هستند، احتمال بازدید بالا و حضور مردم در الکامپ امسال وجود دارد.

محل برگزاری الکامپ امسال نیز همان محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران است.

شرکت‌های تاکسی‌یاب موبایلی برای حضور در نمایشگاه الکامپ تخفیف‌های بسیار و سفرهای رایگان را برای حضور مردم در الکامپ ایران در نظر گرفته‌اند.

همچنین غرفه عصر ارتباط از شما عزیزان دعوت به عمل می فرماید تا از غرفه ما در الکامپ دیدن فرمایید.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه