دستیار صوتی هوآوی به زودی معرفی می شود !

بخش فناوری های موبایل کمپانی هوآوی اخیراً تصویری را در حساب توییتر خود منتشر کرده که به تکنولوژی هوش مصنوعی اشاره داد. همان طور که می بینید، در این تصویر نوشته شده: «هوش مصنوعی فراتر از یک دستیار صوتی است.»

دستیار صوتی هوآوی به زودی معرفی می شود !

حال تحلیلگران نظرات متفاوتی را مطرح کرده و البته اکثر آنها معتقدند که تصویر مورد بحث، به نمایشگاه IFA امسال در برلین مربوط بوده و هوآوی در آنجا از محصول یا سرویس جدید خود رونمایی خواهد کرد.

بر اساس یکی از تحلیل های موجود، شرکت چینی در حال توسعه یک چیپ مجزا با توانایی پردازش و کنترل هوش مصنوعی است که می تواند قابلیت های AI را علاوه بر پلتفرم های موبایل، به کامپیوترها یا سایر ابزار نیز بیاورد.

هوآوی با توسعه دستیار اختصاصی خود به رقابت با رهبران بازار می پردازد

اما گروه دیگری از متخصصان صنعت بر این باورند که با توجه به حضور قدرتمند رقبا در حوزه دستیارهای صوتی هوشمند و عدم ارائه محصولی مشابه توسط هوآوی، این کمپانی دستیار مجازی اختصاصی خود را توسعه داده و قصد دارد آن را در نمایشگاه IFA 2017 به بازار معرفی کند. در این میان هوآوی با استفاده از عبارت «فراتر»، احتمالاً به برتری محصول خود نسبت به گزینه های موجود تاکید کرده است.

به هر حال کمپانی مورد بحث که تا چند سال پیش به خاطر تولید اسمارت فون های ارزان قیمت مشهور بود، حالا به یکی از بازیگران اصلی صنعت موبایل تبدیل شده و حتی در یکی از اظهارات اخیر خود ادعا کرده که پرچمدار بعدی هوآوی به اسم «Mate 10»، از آیفون 8 اپل نیز قدرتمندتر خواهد بود.

 

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه