برگزاری بزرگترین نمایشگاه گیم در کلن آلمان

بازی‌های کامپیوتری نه تنها به عنوان سرگرمی‌ جایگاه مهمی دارند، بلکه بیش از پیش به لحاظ اقتصادی مورد توجه دولت‌ها قرار گرفته‌اند. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در نمایشگاه Gamescom در کلن وعده داد که به این بخش کمک کند.

برگزاری بزرگترین نمایشگاه گیم  در کلن آلمان

هک در مسیر تکامل خود از شنود تلفن‌ها به نفوذ به شبکه‌ها و گوشی‌های هوشمند و دوربین‌های مداربسته رسید و حالا اتفاق بزرگی در راه است: نفوذ هکرها به مغز انسان‌ها؛ خواندن باورهای شما با آنالیز سیگنال‌های الکتریکی مغزتان.

دادگستری ایالت بایرن برای یکی از کارکنان راه‌آهن آلمان در ارتباط با سانحه‌ای که ۱۱ کشته بر جای گذاشت، حکم بازداشت موقت صادر کرد. روشن شده که مدیر نظارت بر حرکت قطار موقع این تصادف سرگرم بازی با تلفن همراه خود بوده است.

مهرنوش زائری اصفهانی ۱۰ ساله بود که با پدر و مادر خود برای فرار از چنگ پاسداران جمهوری اسلامی از راه ترکیه به آلمان آمد. او اکنون با کوله‌باری پر از تجربه در زمینه‌های گوناگون به پناهجویان در آلمان کمک می‌کند.

در فیلم "دفتر خاطرات آنه فرانک" یکی از برجسته‌ترین قربانیان رژیم هیتلری آلمان نه به عنوان یک "قهرمان" بلکه در قامت یک انسان عادی ظاهر می‌شود، با این هدف که نوجوانان آلمانی بتوانند از نظر احساسی به او نزدیک شوند.

 

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه