امکان مشاهده استوری از طریق وبسایت اینستاگرام فراهم شد

تماشای استوری های اینستاگرام از طریق وب فراهم شد

امکان مشاهده استوری از طریق وبسایت اینستاگرام فراهم شد

محبوبیت استوری های اینستاگرام روز به روز در حال افزایش بوده و آخرین اطلاعات به دست رسیده نشان می دهند که این بخش هم اکنون نزدیک به 250 میلیون کاربر دارد؛ رقمی که 50 میلیون بیشتر از گزارشی است که اینستاگرام تقریبا 5 ماه پیش منتشر کرد.

حالا اینستاگرام با فعال سازی قابلیت تماشای استوری هایش از طریق وب سعی دارد تا تعداد کاربران این قسمت را افزایش دهد. اگر پیشتر تنها با استفاده از اپلیکیشن موبایل می توانستید استوری ها را ببینید اکنون تماشای این بخش با رفتن به وب سایت Instagram.com ممکن شده است.

برای نسخه وب فلش هایی سمت چپ و راست استوری ها وجود دارد که با کلیک روی آن ها می توانید به استوری های قبلی یا بعدی بروید.

البته این ویژگی فعلا روی اسمارت فون ها فعال بوده و احتمالا در آینده ای نزدیک به دسکتاپ بیاید. انتشار این آپدیت از امروز شروع شده و همچنین در ماه های آتی کاربران می توانند از طریق نسخه وب موبایل ها اقدام به ارسال استوری ها نمایند.

بد نیست بدانید اینستاگرام اذعان داشته که حتی اگر قابلیت تماشای استوری ها به نسخه وب دسکتاپ بیاید همچنان برنامه ای برای ارسال آن ها از این طریق نداشته و کاربران باید با موبایل هایشان استوری هایی که می خواهند را آپلود کنند. بخش استوری اینستاگرام که شباهت زیادی به یکی از ویژگی های اسنپ چت دارد از سال گذشته فعالیتش را آغاز کرد.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه