رونمایی سامسونگ از S9 در ماه ژانویه

پس از رونمایی از نوت ۸ و تلاش بی وقفه سامسونگ در سال ۲۰۱۷، این شرکت اکنون به فکر عرضه S9 افتاده است.

رونمایی سامسونگ از S9 در ماه ژانویه

اپل اعلام کرده که در سال آینده نسخه بزرگ‌تری از آیفون ۸ را عرضه خواهد کرد. این گوشی هوشمند که احتمالاً آیفون ۹ نام دارد با صفحه‌نمایش ۶٫۴۶ اینچی عرضه می‌شود. در این میان، خبرهایی در رابطه با پرچم‌دار بعدی سامسونگ شنیده می‌شود. سامسونگ در ژانویه سال آینده گلکسی S9 را معرفی خواهد کرد.

بدون شک صفحه‌نمایش این پرچم‌دار جدید سامسونگ OLED خواهد بود. سامسونگ ساخت پنل های OLED گلکسی S9 را دو ماه زودتر از زمان عرضه گوشی هوشمند شروع می‌کند.

ساخت صفحه‌نمایش‌های گلکسی S8 در ماه ژانویه آغاز شد و این گوشی هوشمند در ماه مارس معرفی شد. با این حساب اگر S9 در ژانویه معرفی شود در ماه فوریه به‌صورت رسمی عرضه می‌شود.

هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با گلکسی S9 و S9+ منتشرنشده است، به‌احتمال‌زیاد این دوگوشی هوشمند با ابعاد صفحه‌نمایش ۵٫۷۷ و ۶٫۲۲ اینچ روانه بازار می‌شوند. سبک صفحه‌نمایش S9 مانند صفحه‌نمایش S8 خواهد بود. احتمال عرضه شدن دوربین دوگانه بر روی S9 وجود دارد.

گفتنی است؛ زمان کمی تا رونمایی بزرگ آیفون ۸ مانده است. رونمایی سریع از گلکسی S9 نشان می‌دهد که سامسونگ نمی‌خواهد از رقیب خود عقب بماند و رقابت بین این دو شرکت سخت‌تر از همیشه خواهد بود.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه