همراه اول با کمیته امام خمینی (ره) همکاری می کند

کمیته امداد امام خمینی (ره) و اپراتور اول موبایل برای ایجاد مؤسسه خیریه به منظور جذب مشارکت های مردمی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تفاهم کردند.

همراه اول با کمیته امام خمینی (ره) همکاری می کند

سید پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) و وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول برای ایجاد مؤسسه خیریه «امداد اول» تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

فتاح با اشاره به اینکه مردم از روش های نوین استقبال می کنند، گفت: از این پس صدقات بدون کمترین هزینه برای ما، چه از لحاظ هزینه های شمارش و حساب کردن و چه از لحاظ زمانی، شفاف و راحت به حساب کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز می شود.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه مؤسسه خیریه «امداد اول»‌ با مشارکت همراه اول و کمیته امداد آغاز به کار می کند، گفت:‌ از امروز هزار کودک در قالب طرح «محسنین» تحت حمایت قرار می گیرند.

وی گفت: مشترکین این اپراتور می توانند با ارسال پیامک به سرشماره 8877  یا شماره گیری کد #8877 *به صورت رایگان عضو سامانه کمک به کمیته امداد امام خمینی (ره) شوند. 

فتاح گفت: کمیته امداد از بابت پیامک ها پولی به همراه اول پرداخت نمی کند و نه تنها طلبی نداریم، بلکه در خرداد ماه 96 بیش از یک میلیارد و 900 میلیون تومان کمک اضافه از اپراتور دریافت کردیم.  

در این مراسم وحید صدوقی نیز گفت:‌ با امضای این تفاهم نامه زیرساخت های موجود در همراه اول، در خدمت کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار می گیرد. از این طریق مشترکین می توانند به صورت مستقیم در امور خیریه در مناطق محروم و یا مناطق خاص مد نظر خود، مدرسه سازی، تحصیل نیازمندان، کمک به یک منطقه خاص در کشور و... به صورت هوشمند و با نظارت کمیته امداد مشارکت داشته باشند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه