خدمات رایگان برای ایمن سازی بهینه سایت‌ها

انتقال یک سایت از http به HTTPS موجب ارتقای امنیت، تضمین حفظ حریم شخصی و اطلاعات بازدیدکنندگان و ... خواهد شد، اما برای تسهیل این کار و اطمینان از انجام درست آن نیاز به رعایت برخی ظرائف است.

خدمات رایگان برای ایمن سازی بهینه سایت‌ها

برای انجام این انتقال تنها تبدیل محتوای صفحات اصلی به HTTPS کافی نیست و باید بقیه محتواها مانند اسکریپت ها، فایل های سی اس اس و ... نیز به این سطح ارتقا یابند. همچنین بی دقتی در این نوع انتقال ممکن است موجب بلوکه شدن برخی انواع محتوا و ناممکن شدن دسترسی به آنها شود.

برنامه HTTPS Checker که از آدرس https://www.downloadcrew.com/article/34753-https_checker در دسترس است، خدماتی به منظور حفاظت از انواع محتوا و تضمین فرایند انتقال درست به HTTPS است.

برای استفاده از این خدمات تنها کافیست نام یک دامنه را تایپ کنید و بر روی Run کلیک نمایید. سپس برنامه موضوعات مختلف را شناسایی و کشف می کند. باید توجه داشته باشید که نسخه رایگان این برنامه تنها می تواند 100 صفحه را اسکن کند.

بعد از پایان کار، این برنامه مقولات مختلف را به شرح زیر بررسی می کند: گواهی های اس اس ال، محتواهای ناایمن فعال و غیرفعال، فورم ها و بازارسال های ناایمن، لینک های ناایمن داخلی و خارجی و نقشه های سایت ناایمن. کاربران برای استفاده کامل از این خدمات با 10 دلار در ماه پرداخت کنند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه