بازی فیس بوک کودکان را به فرار از دست والدین تشویق می کند

به تازگی بازی جنجالی و نامناسبی از طریق شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر شده که نوجوانان را به فرار از منزل و دو روز گم شدن تشویق می کند.

بازی فیس بوک کودکان را به فرار از دست والدین تشویق می کند

به نقل از دیلی میل، بازی یاد شده در بسیاری از کشورهای دنیا و از جمله انگلیس جنجال به راه انداخته و موجب تنش در خانواده ها شده است.

تا به حال بچه های کم سن وسال و حتی بچه های 14 ساله نیز در این بازی که به چالش 48 ساعته مشهور شده، مشارکت کرده اند و برخی از آنها هم با اجرای گروهی این بازی صدها نفر از والدین را تا سرحد مرگ ترسانده اند.

در جریان این بازی بچه ها به مدت دو روز خود را از چشم والدین مخفی کرده و همه راه های تماس با خود را قطع می کنند و ناگهان دوباره خود را به والدین نشان می دهند. افرادی که بتوانند این بازی را برای موارد بیشتری اجرا کنند و هر بار والدین خود را به پرس و جو در مورد خود در فیس بوک وادار کنند، امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

چند سال قبل هم اجرای بازی مشابهی به نام Game of 72 در شمال اروپا متداول شده بود که باعث ترس و وحشت تعداد زیادی از والدین شد. در جریان بازی یادشده نوجوانان همدیگر را به اجرای چالش غیب شدن از منزل به مدت 12، 24 یا 72 ساعت دعوت می کردند.

 

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه