افتتاح چهارمین نمایشگاه و فروشگاه دائمی محصولات شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با نام تجاری و گارانتی گرین

یکشنبه 30 مهر ماه سال جاری ساعت 15 چهارمین مرکز نمایشگاه و فروشگاه دائمی محصولات شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با نام تجاری گرین در تهران و در مرکز مجتمع کامپیوتر ایران با حضورآقایان پاک ضمیرمدیر مجتمع کامپیوترایران ، میر مهدی رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران، خوش سیرمدیر فروش شرکت پردیس صنعت سیاره سبزو احمد کاشانی مدیر نمایشگاه و فروشگاه(فروشکاه کاشانی) دائمی گرین درمرکز کامپیوتر ایران افتتاح گردید.

افتتاح چهارمین نمایشگاه و فروشگاه  دائمی محصولات شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با نام تجاری و گارانتی گرین

 یکشنبه 30 مهر ماه سال جاری ساعت 15 چهارمین مرکز نمایشگاه و فروشگاه  دائمی محصولات شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با نام تجاری گرین در تهران و در مرکز مجتمع کامپیوتر ایران  با حضورآقایان میر مهدی  رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران، پاک ضمیرمدیر مجتمع کامپیوترایران، خوش سیرمدیر فروش شرکت پردیس صنعت سیاره سبزو احمد کاشانی مدیر نمایشگاه و فروشگاه دائمی گرین درمرکز کامپیوتر ایران افتتاح گردید.

  در مراسمی که در مجتمع ایران برگزار گردید خوش سیرمدیر فروش شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به سوالات خبر نگاران و بازدید کنندگان پاسخ دادند.

افتتاح چهارمین نمایشگاه و فروشگاه  دائمی محصولات شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با نام تجاری و گارانتی گرین

خوش سیرمدیر فروش گرین  به معرفی اهداف ورویکرد شرکت درسال های آتی پرداخت و گفت که از تیر ماه سال جاری ،پس ازراه اندازی یک نمایشگاه دائمی در شهر مشهد و دو نمایشگاه دائمی در تهران در مرکز کامپیوترپایتخت ومرکز کامپیوترایران،

گرین موفق به راه اندازی چهارمین مرکز نمایشگاه وفروشگاه دائمی محصولات خود در سطح کشور(که دومین نمایشگاه وفروشگاه دائمی گرین در مرکز کامپیوتر ایران است) شد و هر ماه یک نمایشگاه و فروشگاه دائمی در یکی از مراکز استانهای کشور راه اندازی خواهد شد تا اینکه پوشش محصولات و خدمات این شرکت به سراسر کشور برسد.

وی در ادامه به معرفی محصولات مختلف با گارانتی گرین پرداخت و گفت شرکت پردیس صنعت سیاره سبز کار خود را با کیس و پاور گرین شروع و در ادامه محصولات مختلف را به سبد محصولات خود اضافه نمود.

افتتاح چهارمین نمایشگاه و فروشگاه  دائمی محصولات شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با نام تجاری و گارانتی گرین

خوش سیر گفت:گرین در حال حاضرقرارداد فروش و خدمات پس ازفروش  مادربرد  و کارت گرافیک  های MSI ، را با شرکتMSI بسته است  و محصولات این شرکت را با گارانتی گرین عرضه و پشتیبانی می کند.

وی بیان کرد: شرکت گرین در سبد محصولات خود  لوازم جانبی ،  کیس و پاور، خنک کننده پردازنده ، اسپیکر، شارژر همراه و تجهیزات شبکه ToToLink  را با نام تجاری گرین عرضه و گارانتی می کند.

خوش سیر در ادامه به پاسخ این سوال که با اینکه پردیس صنعت سیاره سبز با گارانتی گرین ، محصولات خود را در فروشگاه های مختلف در سطح کشور عرضه و پشتیبانی می کند دیگر چه نیازی به راه اندازی و تاسیس نمایشگاه و فروشگاه دائمی توسط خود شرکت است؟

افتتاح چهارمین نمایشگاه و فروشگاه  دائمی محصولات شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با نام تجاری و گارانتی گرین

خوش سیر به روند رو به رشد و تکمیل  کار فروشگاه ها توسط شرکت سیاره سبز اشاره کرد و گفت ؛ ایجاد نمایشگاه و فروشگاه دائمی از چند جنبه حائز اهمیت است. اول باعث ایجاد اشتغال در سراسر کشور شده و دوم اینکه محصولات شرکت مستقیما و بدون واسطه عرضه و پشتیبانی می شود.و در نهایت ایجاد فروشگاه زنجیره ای در حال حاضر در سراسر دنیا روبه رشد و فزونی است و یکی از محبوبیت های برند های مختلف داشتن مراکز مختلف نمایش و فروش در سراسر جهان است و گرین نیز از این نکته برای پیشبرد مقاصد خود استفاده و بهره برده است.

در ادامه  مراسم احمد کاشانی مدیر فروشگاه کاشانی  مجتمع کامپیوتر ایران به تشریح عملکرد خود در مجتمع ایران در چند سال گذشته پرداخت و گفت: حدود 6 سال است که با شرکت پردیس صنعت سیاره سبز درمجتمع ایران همکاری می کند و فروشگاه گرین با مدیریت او در سال 1394 به عنوان یکی از پرفروش ترین نماینده گرین در ایران انتخاب شد.

کاشانی افزود: با همسان سازی فروشگاه ها به شرکت کمک شایانی  می شود واز طرف دیگر اهداف شرکت نیز تحقق می یابد.  و مشتریان نیز با مراجعه به مراکز کامپیوتری ونمایشگاههای گرین در سراسر کشور کلیه محصولات این شرکت را مشاهده کرده با محصولات جدید آشنا می شوند ودر صورت نیازخود محصول مورد نظر را خریداری می نمایند.