سوتی جدید اپل ؛ ماشین حساب iOS 11 جمع و تفریق بلد نیست!

در iOS 11 ، اگر عملیات ریاضی خود را سریع وارد کنید ماشین حساب شما پاسخ اشتباه خواهد داد.

سوتی جدید اپل ؛ ماشین حساب iOS 11 جمع و تفریق بلد نیست!

اگر با ماشین حساب دستگاه اپل خود زیاد سروکار دارید از دریافت iOS 11 اجتناب کنید. مشکل جدیدی در ماشین حساب iOS 11 مشاهده شده است که پس از انجام محاسبات ریاضی پاسخ اشتباه می‌دهد.پس از مدت کوتاهی کارکردن با این ماشین حساب به این نکته پی خواهید برد که به هر چیزی شباهت دارد به جز ماشین حساب.

اگر شما هم iOS 11 را دریافت کرده اید می‌توانید خودتان امتحان کنید، کافیست نتیجه 1+2+3 را مشاهده کنید. اگر اعداد را سریع وارد کرده باشید در حالیکه انتظار عدد 6 را دارید، پاسخی که دریافت خواهید نمود 24 است. تنها دلیل این مشکل انیمیشن هایی است که این ماشین حساب استفاده می‌کند. وقتی برای وارد کردن عددی دکمه مربوط به آن را فشار می‌دهید، دکمه مربوطه روشن می‌شود تا از وارد شدن آن عدد مطمئن شوید اما وقتی همان دکمه را بزنید اگر انیمیشن قبلی تمام نشده باشد ورودی جدید اعمال نخواهد شد. علاوه براین، اگر به سرعت اعداد را وارد کنید ، دکمه های محاسباتی نیز در عملیات شما اعمال نخواهند شد.

شرکت اپل نیز از این موضوع اطلاع دارد. کریس اسپینوزا از کارمندان اپل در توییتر خود نوشت: ”بیش از 70 مورد شکایت در مورد مشکلات ماشین حساب iOS 11 ثبت شده است“

انتظار می‌رود این شرکت به سرعت این مشکل را برطرف کند و تا آن زمان چنانچه از iOS 11 استفاده می‌کنید با ماشین حساب این سیستم عامل به آرامی کار کنید و یا اپلیکیشن های موجود در اپ استور استفاده کنید.

سوتی جدید اپل ؛ ماشین حساب iOS 11 جمع و تفریق بلد نیست!

نقد و بررسی بازی