گوگل بر افزودن ایرباد به Pixel 2 و Pixel XL برنامه ریزی کرده بود

شخصی به نام لوکاس اورت اخیرا یک Pixel 2 از وریزون خریداری کرده است. داخل جعبه طبق انتظار یک پیکسل 2 بود ولی قسمتی نیز برای یک جفت ایرباد در نظر گرفته شده بود که خالی بود.

گوگل بر افزودن ایرباد به Pixel 2 و Pixel XL برنامه ریزی کرده بود

شخصی به نام لوکاس اورت اخیرا یک Pixel 2 از وریزون خریداری کرده است. داخل جعبه طبق انتظار یک پیکسل 2 بود ولی قسمتی نیز برای یک جفت ایرباد در نظر گرفته شده بود که خالی بود.علاوه بر این، بروشور "داخل جعبه" که در داخل جعبه قرار داشت، اشاره ای به ایرباد هایی داشت که داخل جعبه نبود.

گوگل رسما بر افزودن ایرباد به Pixel 2 و Pixel XL برنامه ریزی کرده است

احتمالا این ایرباد ها با USB Type-C متصل می‌شوند و مجهز به کنترل خطی هستند. همانطور که اشاره کردیم، به رغم امکانات موجود برای لوازم جانبی، و دستورالعمل های نوشته شده که در جعبه آمده بود، ایربادها وجود نداشتند. علاوه براین آداپتور USB Type-C به جک 3.5 میلیمتری هدفون وجود نداشت که البته سایر خریداران دریافت کرده اند.

یکی از نمایندگان وریزون که در فروشگاهی که این شخص گوشی خود را خریداری کرده کار می‌کند گفت: هیچ جعبه دیگری که مشاهده کرده است چنین قسمتی برای ایرباد ها نداشته است. بعد از ظهر آن روز بالاخره گوگل اعتراف کرد که این جعبه طراحی اولیه برای بازار ایالات متحده بود.بنابراین گوگل این هدف را در سر داشته که با افزودن این ایربادها به جمع سامسونگ و اچ تی سی بپیوندد و احتمالا دلایلی همچون هزینه، این شرکت را منصرف کرده است.

 

منبع: PhoneArena

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه