معرفی محصولات گرین برای بانکها و موسسات مالی

سمینار تخصصی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز روز چهارشنبه در حالی برگزار شد که بیشتر شرکت کنندگان در این سمینار از بانکها و موسسات مالی بودند

معرفی محصولات گرین برای بانکها و موسسات مالی

سمینار تخصصی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز روز چهارشنبه در حالی برگزار شد که بیشتر شرکت کنندگان در این سمینار از بانکها و موسسات مالی بودند.

در ابتدای مراسم میرنقی مدیر بازاریابی گرین رشته کلام را به دست گرفت و هدف اصلی برگزاری این مراسم را آشنایی سیستم بانکی کشور با گرین و محصولات آن دانست و گفت دنیای بازاریابی دنیایی نیست که دیگر بتوان با یک کاتالوگ به معرفی محصولات و توانمندی های یک شرکت پرداخت. بلکه با پیشرفت سریع تکنولوژی، علم بازاریابی هم رشد زیادی داشته است.

وی در ادامه گفت: بازاریابی نیازمند یک برنامه ریزی پویا بوده و از فاکتورهای مختلفی باید در پیشبرد اهداف فروش استفاده کرد. در حال حاضر شناخت نیازهای مشتری در اولویت فعالیت های شرکت گرین قراردارد. و این نیازها بسته به سازمانها و مشتریان مختلف تفاوت زیادی دارد. در شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به تک تک نیازمندی های مشتریان توجه شده و پاسخ مطلوب آن نیز داده می شود.                                       

میرنقی گفت: در بحث تبلیغات شرکت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، ضمن راه اندازی تلگرام، اینستا گرام و معرفی محصولات جدید در آن؛ کلاس های استاندارد در محل شرکت و در صورت درخواست سازمانها در آن شرکت ها به صورت رایگان برگزار کرده ایم.                                                                             

 میرنقی در پایان صحبت های خود را اینگونه به پایان بردکه: ما قبل از اینکه به فروش و سهم خود از بازار و سودآوری توجه کنیم به کیفیت و رضایت مشتری اهمیت داده ایم و این را از گارانتی و خدمات تعویض ما می توان مشاهده کرد.

معرفی محصولات گرین برای بانکها و موسسات مالی

بعد از ایشان خوش سیر مدیر فروش شرکت گرین به روی سن رفته گفت: شرکت پردیس صنعت سیاره سبز وارد دهه سوم فعالیت خود شده و در این مدت عنوان بهترین تولیدکننده  ایران را چندین بار بدست آورده است و سه مرتبه لوح حمایت مصرف کنندگان را نیز بدست آوردیم. و در این مدت شرکت علاوه بر کیفیت محصولات خود از نظر قیمت نیز نفع مشتریان را در نظر داشته است.

وی گفت: شبکه فروش پردیس صنعت سیاره سبز به چهار سیستم محصولات خود را در سطح کشور توزیع می کند.اولین روش توسط نمایندگان خود در سراسر کشور است. روش دوم فروش محصولات بصورت آنلاین و روش سوم توسط فروشگاهها و نمایشگاههای دائمی خود در سراسر کشور وروش چهارم توسط خود شرکت مستقیما بعد از مدیر فروش شرکت نوبت به مدیرمحصولMSI شرکت گرین رسید که در ادامه گفت: برند MSI که مادربرد و کارت گرافیک و لوازم جانبی  msi را در ایران توسط شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با گارانتی گرین عرضه می کند.

 

معرفی محصولات گرین برای بانکها و موسسات مالی

سپس هومن خویی مدیر پروژه سرور به روی سن رفت و گفت: ما سرور گرین را در حال حاضر به سبد محصولات خود اضافه کرده ایم و این محصول تنها محصول ماست که با توجه به اینکه کیفیت بسیار بالا دارد.و علاوه بر نمایندگان خود شرکت هم در عرضه و خدمات آن شرکت مستقیم دارد و این به جهت حساسیت موضوع و اهمیت بالای آن است.

در ادامه هومن میرزا مدیر فنی گرین گفت : ما در حال حاضر 2 برند یکی HPو دیگر برند CHENBRO را به سبد محصولات خود اضافه کرده ایم .برند HP را که همه می شنا سند و نیاز به معرفی ندارد ولی برند چینی  CHENBROبا مدل SR209 طراحی ایستاده مخصوص کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده این سرور بسیار مناسب برای مراکزی که می خواهند سرویس آی تی داخلی را به سایت ها و شعبه های دورتر گسترش دهند است ومدل RM14604 این محصول یکی از بهترین انتخاب ها برای  مراکزی که  در حال رشد و همچنین  سازمان هایی که میخواهند  با هزینه  پایین سرویس های آی تی خود را به سایت و شعب دیگر خود گسترش دهند است.

در ادامه مراسم کیومرث امیری مدیر تجهیرات شبکه به معرفی محصولات و تجهیزات شبکه شرکت پرداخت و گفت: کمپانی کره ای توتولینک ، به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای محصولات شبکه ، شامل روترهای بی سیم، اکسس پوینت های Indoorو Outdoor کارت های شبکه یو اس بی ، ماژول های بی سیم و... در جهان شناخته می شود.

امیری گفت: شرکت پردیس صنعت سیاره سبز که طبق نظر اغلب کارشناسان صنعت سخت افزاری کشور، جزو برترین شرکت های ارایه دهنده محصولات با کیفیت و خدمات گارانتی برای قطعات سخت افزاری به شمار می رود اقدام به عرضه تجهیزات شبکه کامپیرتری با نشان تجاری TOTOLINK، تحت گارانتی گرین نموده است تا گامی در جهت ترویج فرهنگ استفاده ار محصولات با کیفیت  در حوزه سخت افزار کامپیوتر بر دارد.

و در نهایت در ادامه مراسم به ترتیب صابر آذین کارشناس فنی شرکت و پس از او محمد رضا شیر خوان در مورد محصولات مختلف شرکت سخنرانی کردند.