پوشش پهنای باند نمایشگاه رسانه های دیجیتال با برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت انتفال داده های آسیاتک، یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۶ در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

پوشش پهنای باند نمایشگاه رسانه های دیجیتال با برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت انتفال داده های  آسیاتک، یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۶ در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

بنابر این گزارش نمایشگاه رسانه های دیجیتال بزرگترین گردهمایی فعالان تولید محتوای دیجیتال کشور است و اکثریت فعالان این حوزه در نمایشگاه مذکور حضور می یابند. تامین پهنای باند و اینترنت از ملزومات اساسی برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال کشور است که این مهم می بایست با بالاترین حد ممکن کیفیت صورت پذیرد.

تامین پهنای باند نمایشگاه و غرفه های شرکت کننده در این دوره از نماشگاه بر عهده شرکت آسیاتک بوده و این شرکت به عنوان حامی در  یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال  حضور دارد.

گفتنی است  شرکت آسیاتک همچنین در این دوره از نمایشگاه دستاوردهای خود در زمینه حمایت از محتوا تولید داخل، سرویس های VOD، دیتاسنتر، شبکه ملی اطلاعات، پهنای باند و... به نمایش می گذارد.

علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت ۱۰:۰۰ صبح الی ۲۰:۰۰ از غرفه این شرکت  در سالن شبستان مصلی امام خمینی تهران بازدید کنند.