در بروزرسانی جدید اینستاگرام می توانید (در خواست پیوستن به پخش زنده) ارسال کنید

قابلیت جدید اینستاگرام: دکمه درخواست پیوستن به پخش زنده

در بروزرسانی جدید اینستاگرام می توانید (در خواست پیوستن به پخش زنده) ارسال کنید

اینستاگرام سال پیش قابلیت «Live» یا استریم زنده را به بخش استوری اضافه کرد. در اویل آبان ماه نیز قابلیت جدیدی به بخش لایو اضافه شد که به کاربر امکان می داد هنگام استریم زنده ویدیو، یکی از بینندگان را انتخاب کرده و لایو استوری را به صورت مشترک با او ادامه دهد.

گفتنی است امکان پخش Live اینستاگرام بسیار شبیه به سرویس «پریسکوپ» توییتر عمل می کند و مشاهده پخش زنده کاربر و ارسال کامنت یا قلب را برای بینندگان فراهم می آورد.

حالا قابلیت جدیدی به این شبکه اجتماعی اضافه شده که به کاربری که ویدیوی زنده را پخش می کند، امکان اضافه کردن دکمه درخواست پیوستن مخاطبان را می دهد؛ بدین ترتیب در صورتی که فرد از همان ابتدا پخش زنده را به تنهایی شروع کرده باشد و خودش راسا از کسی برای این منظور دعوت نکرده باشد، دوستانش می توانند در صورت تمایل درخواست خود را برای پیوستن به فردی که محتوای لایو اجرا می کند را مطرح نمایند.

 

پس از قبول پذیرفته شدن درخواست، استریم زنده به دو بخش تقسیم می شود (عمودی یا افقی بسته به جهت گیری موبایل در دستان شما).

لازم به ذکر است که هم اکنون امکان پخش زنده مشترک تنها میان دو کاربر که هر دو در فهرست دنبال کنندگان هم باشند امکان پذیر است و در نتیجه شخصی را که پخش کننده لایو را دنبال نمی کند، نمی تواند درخواست مشارکت خود را مطرح کند.