آسیاتک و حضوری گسترده در نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، بیست و سومین نمایشگاه اتوکام اصفهان از تاریخ 30 آبان تا 4 آذر سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان درحال برگزاری است.

آسیاتک و حضوری گسترده در نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک،  بیست و سومین نمایشگاه اتوکام اصفهان از تاریخ 30 آبان تا 4 آذر سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان درحال برگزاری است.

 نمایشگاه اتوکام در طول سالیان گذشته همواره به عنوان نماد پویایی و نوآوری فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و یکی از نمایشگاه های پر مخاطب و مورد توجه علاقه مندان و متخصصان این حوزه بوده است. حضور گسترده شرکت های توانمند بومی و غیر بومی و بازدید مسوولان و دست اندرکاران، فرصت های قابل توجه و استثنایی را برای عرضه محصولات و توانمندی‌های بخش های مختلف این حوزه   در قالب این نمایشگاه ایجاد می کند.

در بیست و سومین نمایشگاه اتوکام اصفهان شرکت آسیاتک نیز با برپایی یک غرفه , حضوری گسترده در این نمایشگاه دارد. ارائه خدمات و رونمایی محصولات جدید از جمله دستاوردهای حضور در این نمایشگاه است.

این نمایشگاه تا 4 آذر ماه از ساعت 15:00الی 21:00 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

علاقمندان به بازید از غرفه شرکت آسیاتک  می توانند به  سالن میرداماد غرفه ۲۲۳مراجعه نمایند. 

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه