خانواده ((صبانت)) مهمان جدید حجم اینترنت رایگان در آیو

با اضافه شدن شرکت خدمات اینترنتی صبا نت به جمع همکاران تلویزیون اینترنتی آیو، کاربران اشتراکی آیو و صبانت از این پس می توانند با ترافیک اینترنتی رایگان به تماشای تلویزیون اینترنتی آیو بنشینند.

خانواده ((صبانت)) مهمان جدید حجم اینترنت رایگان در آیو

با اضافه شدن شرکت خدمات اینترنتی صبا نت به جمع همکاران تلویزیون اینترنتی آیو، کاربران اشتراکی آیو و صبانت  از این پس می توانند با ترافیک اینترنتی رایگان به تماشای تلویزیون اینترنتی آیو بنشینند.

در حال حاضر تلویزیون های اینترنتی برای آسودگی کاربران در سراسر کشور ایجاد شده و این امکان را فراهم می کند تا کاربران اشتراکی تلویزیون های اینترنتی بتوانند با بهرمندی از ترافیک اینترنت رایگان به تماشای محتواهای موجود در روی این تلویزیون های اینترنتی از جمله سریال ها و فیلم ها ی متنوع، برنامه های زنده و شبکه های اختصاصی بنشینند.

در حال حاضر کاربران اپراتورها و شرکت های همراه اول، آسیاتک، های وب، پارس آنلاین، پیشگامان و گروه فن آوا می تونند با ترافیک رایگان به تماشای آیو بنشینند .و از این پس کاربران شرکت صبانت نیز این امکان برایشان فراهم شده است. کاربران شرکت صبانت نیز می توانند از قابلیت تلویزیون اینترنتی آیو بهره برده و بدون نیاز به دانلود از امکانات تلویزیون اینترنتی آیو استفاده نمایند.

آیو به شما این امکان را می دهد محتوایی را که دوست دارید بلافاصله و آنلاین ببینید.و نیاز دانلود چند گیگابایت و ترابایت را از بین برده و براحتی بدون ذخیره کردن محتوای دلخواه خود آن را در زمان بعد بدون ذخیره در حافظه و هارد دیسک تماشا کنید.

آن دسته از کاربران آیو که از حجم اینترنت رایگان شرکت ها و اپراتورها را استفاده می کنند باید هنگام استفاده از آیو به این نکته دقت داشته باشند که هیچ کدام از نرم افزارهای تغییرIP اینترنت روی رایانه آنها باز نباشد.چرا که هر گونه تغییر IP به IPهای غیر از  IP شرکت های خدمات دهنده اینترنت  موجب محاسبه غیر رایگان اینترنت آنها خواهد شد. همچنین توصیه می شود بعد از استفاده از نرم افزار های تغییر دهنده IP و قبل از استفاده از آیو حتما از طریق وب سایت https://www.iplocation.net شناسه IP و شرکت خدمات دهنده اینترنت خود را چک کنید.

شاید خوشحال شوید اگر به شما بگوییم در تلویزیون اینترنتی آیو برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را که از دست داده اید یا مایلید دوباره تماشا کنید را هم تا 7 روز در اختیار دارید و هرچند بار که بخواهید می توانید آن برنامه ها را روی تلویزیون سامسونگ IOS هوشمند خود. دستگاه ست آپ باکس آیو(آیو باکس)، رایانه شخصی یا تلفن همراهتان با استفاده از اپلیکیشن های اندروید و آیو تماشا کنید.آیو یک فضای اختصاصی ذخیره سازی برای هر کدام از کاربرانش در نظر گرفته است. شما با این فضا می توانید برنامه های مورد علاقه خود را روی حافظه ابری آیو ذخیره و هر زمان که خواستید استفاده کنید.

 

روابط عمومی آیو