هیجان تمام عیار تورین را در آیو ببینید

در حالی تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا در شهر خود تورین به مصاف تیم فوتبال بارسلونای ایالت کاتولونیای تازه اعلام استقلال کرده می رود که این تیم فوتبال در بازی برگشت 3 گل از بارسلونا دریافت کرد بدون آن که توپی را از خط دروازه این تیم عبور دهد.

هیجان تمام عیار تورین را در آیو ببینید

در حالی تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا در شهر خود تورین به مصاف تیم فوتبال بارسلونای ایالت کاتولونیای تازه اعلام استقلال کرده می رود که این تیم فوتبال در بازی برگشت 3 گل از بارسلونا دریافت کرد بدون آن که توپی را از خط دروازه این تیم عبور دهد.

تیم یوونتوس در حال حاضر با کسب7 امتیاز در رده دوم جدول گروه D رقابت های این فصل لیگ قهرمانان حضور دارد و با برد بارسلونا در دیدار برگشت می تواند به صدر جدول راه یابد تیم های اسپورتینگ لیسبون پرتغال و المپیاکوس یونان هم در رده سوم و چهارم جدول این گروه قرار دارند به نظر می رسد که به تریتب با 4 ویک امتیاز از اکنون باید خود را حذف شده بدانند و رقابت اصلی در این گروه برای صعود بین بارسلونا و یوونتوس است که برای اولی و دومی در این گروه رقابت می کنند اما یوونتوس همیشه مقتدر، در لیگ ایتالیا در رده سوم جدول سری A قرار دارد، یوونتوس باید بجنگد تا بتواند با بازی خویش حداقل درد راه نیافتن ایتالیا به جام جهانی را برای دقایقی آرام کند هر چند که جام جهانی بدون ایتالیا غم بارترین جام جهانی ادوار خواهد بود.

حریف یوونتوس یعنی باسلونا در حال حاضر در صدر جدول رقابت های لالیگا قراردارد و هر چند که در بالای جدول لالیگا رقابت بین باسلونا و والنسیا بسیار داغ است و این دو تیم فقط با هم سه امتیاز فاصله دارند.

نبرد یوونتوس و بارسلونا همیشه جذاب بوده است و باخت فصل گذشته باسلونایی ها به یوونتوس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز مزید علت است که بارسلونا یی ها بخواهند یوونتوس را مثل بازی رفت شکست دهند.

از همین حالا جستجوی کردن در گوگل برای یافتن کلید واژه های همچون پخش زنده فوتبال یوونتوس وبارسلونا، پخش زنده یوونتوس وبارسلونا، پخش زنده بازی یوونتوس وبارسلونا ، تماشای آنلاین فوتبال یوونتوس وبارسلونا، تماشای آنلاین بازی یوونتوس وبارسلونا و... را کنار بگذارید و لذت پخش اینترنتی از آیو را تجربه کنید.

پخش زنده در آیو این ویژگی را دارد که علاوه بر یک گزارش جذاب می توانید از حواشی بازی به صورت لحظه به لحظه مطلع شوید، توییت ها ، مطالب  طنز و هر چیزی که در مورد بازی بیان می شود را در لحظه در آیو به صورت زنده برای شماخوانده می شود و شما را از مراجعه به رسانه دیگر بی نیاز می کند. در کنار تمام این ها شما می توانید بدون نیاز به هزینه کردن حجم ترافیک اینترنت رایگان کاربران اشتراکی همراه اول، آسیاتک، پارس انلاین، های وب،پیشگامان و گروه فن آوا به تماشای این بازی بنشینید.

شاید خوشحال شوید اگر بگوییم شما در تلویزیون آیو برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را که از دست داده اید یا مایلید دوباره ببینید را هم تا 7 روز در اختیار دارید و هر چند بار که خواستید می توانید آن برنامه ها را روی تلویزیون سامسونگ هوشمندتان، دستگاه ست آپ باکس (آیو باکس)، رایانه شخصی یا تلفن همراهتان با استفاده از اپلیکیشن های اندروید و IOS آیو تماشا کنید. آیو فضای اختصاصی ذخیره سازی هم برای هر کدام از کاربرانش در نظر گرفته، با این فضا می توانید برنامه ی مورد علاقه خود را روی حافظه ابری آیو ذخیره کنیدو هر زمان که خواستید دوباره برگردانید و آن را ببینید.