پخش برنامه ها از تلویزیون اینترنتی آیو در کمپین رایگان رایگان

تلویزیون اینترنتی آیو در کمپین رایگان رایگان خود، 15 تا 17 آذر ماه جاری ، قصد دارد تا تمام مخاطبین خود و کسانی که دوست دارند عضو خانواده آیو شوند را در این 3 روز مبارک همزمان با ولادت پیامبر اسلام (ص)، از تمام آنچه که در آیو وجود دارد به صورت رایگان استفاده کنند.

پخش برنامه ها از تلویزیون اینترنتی آیو در کمپین رایگان رایگان

تلویزیون اینترنتی آیو در کمپین رایگان رایگان خود، 15 تا 17 آذر ماه جاری ، قصد دارد تا تمام مخاطبین خود و کسانی که دوست دارند عضو خانواده آیو شوند را در این 3 روز مبارک همزمان با ولادت پیامبر اسلام (ص)، از تمام آنچه که در آیو وجود دارد به صورت رایگان استفاده کنند. در واقع این 3 روز درهای مخرن محتواهای آیو باز است فقط کافیست در آن را بزنید و تمامی محتواهای متنوع موجود را با ژانرها و دسته بندی های مختلف ار قبیل: فیلم، سریال، برنامه های اختصاصی و... به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد.

در سه روز طلایی رایگان آیو فقط دسترسی به گنجینه متنوع آیو رایگان نیست، بلکه دسترسی به آیو احتیاج به اینترنت هم دارد که خانواده بزرگ آیو بیش از شما به آن نیز فکر کرده است و کاربران همراه اول، آسیاتک، های وب، پارس آنلاین، صبانت، پیشگامان و گروه فن آوا می توانند با ترافیک رایگان به تماشای آنچه که بر روز آیو موجود است بنشینند.

آیو اولین تلویزیون اینترنتی ایران است که علاوه بر قابلیت پخش زنده شبکه های تلویزیون صدا و سیما و شبکه های اختصاصی آیو اسپرت (شبکه تخصصی ورزش) و آیوتون ( شبکه تخصصی کودک )و مجلس (پخش زنده جلسات علنی مجلس ) برای کاربرانش، این امکان را فراهم آورده که به آرشیو گسترده ای از فیلم و سریال خارجی و ایرانی، آثار جدید 2017 دسترسی داشته باشند. با استفاده از تلویزیون اینترنتی آیو می توانید برنامه های دلخواه خود را در هر زمان و هر مکانی تماشا کنید.

در صورتی که به هر دلیل ممکن برنامه ای را در آیو از دست دهید یا بخواهید دوباره برنامه ای را ببینید، تا 7 روز می توانید برنامه های قبل را تماشا کنید.

برنامه های آیو را روی تلویزیون های سامسونگ هوشمند، دستگاه ست آپ باکس آیو، رایانه شخصی یا تلفن همراهتان با استفاده از اپلیکیشن های اندروید و IOS آیو قابل دریافت است.

آیو یک فضای اختصاصی ذخیره سازی هم برای هر کدام از کاربرانش در نظر گرفته که با این فضا می توانید برنامه مورد علاقه خود را روی حافظه ابری آیو ذخیره کنید و هر زمان که خواستید دوباره برگردانید و آن ها را ببینید.جدیدترین سریال های داخلی و خارجی روز دنیا به صورت زیر نویس یا دوبله در دسترس مخاطبین آیو قرار دارد. لینک سایت آیو https://www.aionet.ir  

 

                                                                                                                                

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه