ساخت فروشگاه‌های اینترنتی با پلاگین‌های سداد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد با ارائه پلاگین های رایگان به فروشگاه‌های اینترنتی استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی را آسان کرده است

ساخت فروشگاه‌های اینترنتی با پلاگین‌های سداد

تا کنون چندین پلاگین معروف و پرکاربرد از سوی پرداخت الکترونیک سداد به طور رایگان در اختیار همگان قرار گرفته است که بر تعداد آنها افزوده خواهد شد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از ایبِنا، شرکت پرداخت الکترونیک سداد با ارائه انواع پلاگین ها در سایت رسمی خود این امکان را فراهم کرده است تا سایت ها و فروشگاه های اینترنتی با زیرساخت های مختلف بتوانند به آسانی و در کوتاهترین زمان ممکن از درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)  این شرکت بهره مند شوند.

تا کنون چندین پلاگین معروف و پرکاربرد از سوی پرداخت الکترونیک سداد به رایگان در اختیار همگان قرار گرفته است که بر تعداد آنها افزوده خواهد شد.

برخی از پلاگین های موجود و راهنمای استفاده از آنها شامل  Word press، Joomla  و Prestashop می شود. با استفاده از این پلاگین ها می توان درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) شرکت سداد را به راحتی در انواع فروشگاه سازها فعال کرد.

برای دیدن لیست کامل این پلاگین ها و راهنمای نصب آنها به صفحه درخواست فروشگاه اینترنتی روی سایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه