هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور
هفته نامه عصر ارتباط - اولین و پر تیراژترین هفته نامه iCT کشور

روسیه در جایگاه اول سیستم پرداخت اندرویدی

روسیه در جایگاه اول سیستم پرداخت اندرویدی

به گفته یکاترینا پتلینا، مدیرکل شبکه مالی ویزا( visa card)  روسیه جایگاه اول جهان را در استفاده از سیستم پرداخت اندروید به خود اختصاص داده است این در حالی است که کاربران روسی دوم جایگاه  استفاده از اپل‌پی‌پس از آمریکا را نیز به خود اختصاص داده‌اند. 

به گزارش عصر ارتباط، به گفته وی، تقریبا تمامی پایانه‌های پرداختی در سراسر روسیه بدون تماس کارت هستند و امکان استفاده از تلفن همراه و ساعت هوشمند را در پرداخت دارند اما در آمریکا برای یافتن چنین پایانه های پرداختی باید در مغازه ها جست‌وجو کنید.

استفاده به موقع از فن آوری‌های جدید و تسریع در فراهم کردن زیرساخت‌های لازم، باعث شده که روسیه با شتابی خیره کننده مسیر هماهنگ سازی با پرداخت‌های امن را طی کند و از بسیاری از کشورهای جهان فاصله بگیرد.

پرداخت های اپل پی و اندروید پی بگونه‌ای است که دارندگان کارتهای ویزا و مسترکارت به راحتی و رایگان کارتهای اعتباری خود را به تلفن و ساعت هوشمند خود متصل می کنند و در هنگام پرداخت بصورت اتصال بدون تماس در فضایی کاملا امن تراکنش مالی را انجام می دهند که خطر دسترسی به اطلاعات کارت مالی مشتری را به حداقل می رساند.
براساس آمار موجود بیشتر از نیمی از پرداخت های روزانه در مسکو از طریق تلفن های همراه با استفاده از سیستم اپل پی و اندروید پی انجام می شود.

درج دیدگاه

بررسی بازی