برگزاری دومین همایش ملی مراکز داده، زیرساخت و سرویس‌ها، اردیبهشت ماه سال 97

دومین همایش ملی مراکز داده، زیرساخت و سرویس‌‌ها اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود.

برگزاری دومین همایش ملی مراکز داده، زیرساخت و سرویس‌ها، اردیبهشت ماه سال 97

ایرج مشگ‌آبادی؛ دبیر اجرایی ادومین همایش ملی مراکز داده، زیرساخت و سرویس‌ها  از استقبال بیش از دو هزار نفر از سازمان‌ها و مراکز دولتی و خصوصی در دوره اول این همایش خبر داد.

وی افزود: در این همایش ضمن ارائه مقالات علمی پذیرفته شده، کارگاه‌های آموزشی، نشستهای تخصصی با موضوعات شبکه علمی کشور و شبکه ملی اطلاعات، رویکرد بانکها و اپراتورهای تلفن همراه در مراکز داده و نمایشگاهی از دستاوردهای فناورانه‌‌ و صنعتی کشور در موضوعات مربوط به محورهای همایش نیز ارائه خواهد شد.

به گزارش عصر ارتباط، دومین همایش ملی مراکز داده، زیرساخت و سرویس‌ها به عنوان مهم‌ترین گردهمایی علمی و کاربردی در صنعت مراکز داده کشور بر روی سه محور زیرساخت، سرویس و مدیریت استراتژی با حضور بانک‌ها، شرکت‌های نفت و گاز، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی، صنعتی و بخش خصوصی کشور در تاریخ 10 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1397 به میزبانی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام، حضور و ارائه مقاله در همایش و شرکت در کارگاه‌های آموزشی می‌توانند به آدرس وبگاه این همایش www.dc-conf.ir/2018 مراجعه کنند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه