پیاده‌روی کنید و جایزه بگیرید!

با اپلیکیشن "همراه گام"، شما هم حساب کیلومترها پیاده‌روی خود را دارید هم اینکه می‌توانید از جوایز این برنامه برخوردار شوید.

پیاده‌روی کنید و جایزه بگیرید!

در دهه گذشته، 50 درصد به آمار چاقی اضافه شده است، این آمار در کشورهای توسعه یافته و کسانی که بیشترین وقت خود را پشت میزها می‌گذرانند بیشتر است. نوع رژیم غذایی و كاهش فعالیت بدنی عوامل اصلی این صعود است.

به گزارش عصر ارتباط، امروزه چاقی یكی از معضلات زندگی صنعتی برای تمام گروه‌های سنی است.بسیاری از کسانی که می‌خواهند لاغر شوند، تصور می‌کنند که باید رژیم‌های طاقت‌فرسا بگیرند یا زمانی از وقت خود را در باشگاه‌های ورزشی بگذرانند اما غافل از اینکه یک پیاده‌روی ساده علاوه بر اینکه باعث سوزاندن درصد بالاتری از چربی بدن می‌شود در کاهش بیماری‌های دیگر هم نقش چشمگیری دارد. 

جالب است بدانید که با نصب اپلیکیشنی جدید "همراه گام" می‌توانید به راحتی مقدار مسافتی که در طول یک روز، هفته یا ماه را به دست بیاورید می‌توانید جایزه هم بگیرید. این خود انگیزه‌ای است برای پیاده‌روی!

همراه گام با تلفیق دانش تخصصی مبتنی بر فن آوری و نصب آن بر روی گوشی تلفن همراه ، ورزش پیاده روی را به تجربه ای لذت بخش و فراموش نشدنی تبدیل می نماید، هر زمان و هر جایی که باشید ، هر بار که پیاده روی می کنید همراه گام با به هم پیوستن مسافت پیموده شده در پیاده روی های شما ، کیلومتراژ شما را در جاده تندرستی نشان می دهد و از مقدار کالری مصرفی خود نیز آگاه می شوید.

افزایش کیلومتراژ جاده تندرستی همراه گام، شاخصی است که بخوبی میزان تلاش شما را در مسیر کسب تندرستی بیشتر نشان میدهد . ضمن اینکه این امکان را دارید، همواره میزان فعالیت بدنی خود را آگاهانه زیر نظر داشته باشید.

همراه گام متناسب با میزان پیاده روی تعدادی بن همراه برای شما منظور می کند. هنگامی که وارد جاده تندرستی همراه گام شوید علاوه بر تندرستی ، هیجان نیز در انتظار شماست زیرا حامیان تندرستی ، شما را در جاده تندرستی تنها نخواهند گذارد و با ارائه بسته های تشویقی متناسب با تعداد بن همراهی که بدست آورده اید در کنار شما خواهند بود.

همچنین با همراه گام می توانید کیلومتر جاده تندرستی خود را با دوستانتان از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و با آنها رقابتی سالم و با نشاط داشته باشید.

کافی است پس از نصب همراه‌گام بر روی تلفن همراه، هر زمان و در هر کجا در حین پیاده‌روی با به هم پیوستن مسافت پیموده شده، کیلومتر طی شده در اپلیکیشن نمایش داده می‌شود و از مقدار کالری مصرفی، کاربر را آگاه می‌سازد. همچنین افزایش کیلومتراژ جاده تندرستی همراه گام، شاخصی است که بخوبی میزان تلاش کاربر را در مسیر کسب تندرستی بیشتر نشان می‌دهد. ضمن اینکه این امکان فراهم شده تا کاربر همواره میزان فعالیت بدنی را آگاهانه زیر نظر داشته باشد. استفاده از این اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان است. برای دانلود این اپلیکیشن به سایت https://www.hamrahgam.com/راجعه کنید.