لذت اینترنت پرسرعت، در قطارهای کره‌جنوبی

کره جنوبی در تلاش است تا قبل از آغاز رقابت‌های المپیک زمستانی، تازه‌ترین دستاوردهای فناوری را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.

لذت اینترنت پرسرعت، در قطارهای کره‌جنوبی

رقابت‌های المپیک‌های زمستانی ظرف چند هفته آینده در شهر پیونگ چانگ آغاز می‌شود و کره جنوبی برای تسهیل دسترسی مسافران و ورزشکاران به اینترنت، استفاده از خدمات فوق سریع LTE-R را در خطوط راه آهن این کشور ممکن کرده است.

به گزارش عصر ارتباط، از این پس مسافران خطوط راه‌آهن پرسرعت کره جنوبی در مسیر وونجو به گانجونگ در حالی که با سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت سفر می‌کنند، می‌توانند به اینترنت فوق سریع نسل چهارم هم دسترسی داشته باشند.

خدمات یادشده نه تنها استفاده از سرویس‌های صوتی و داده را در حین مسافرت تسهیل می‌کند، بلکه برای مدیریت بهینه خطوط ریلی توسط کارکنان مراکز کنترل و دیگر کارکنان راه‌آهن نیز قابل استفاده خواهد بود. ارتباطات بهینه قطار با قطار و قطار با ایستگاه‌های زمینی از جمله مزایای استفاده از این فناوری است.

در حال حاضر این خدمات در ۷۵ کیلومتر از مسیر راه آهن وونجو به گانجونگ که در نهایت به شهر پیونگ چانگ شهر اصلی محل برگزاری رقابت ها می رسد، در دسترس است و قرار است دامنه دسترسی به آن در آینده توسعه یابد.

 

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه