طي مراسمي "عليرضا بلگوري" به عنوان مديرعامل بانك اقتصادنوين معرفي شد

بر اساس تصميم هيات مديره و با تاييد بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، "عليرضا بلگوري" به عنوان مديرعامل جديد بانك اقتصادنوين معرفي شد.

طي مراسمي "عليرضا بلگوري" به عنوان مديرعامل بانك اقتصادنوين معرفي شد

بر اساس تصميم هيات مديره و با تاييد بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، "عليرضا بلگوري" به عنوان مديرعامل جديد بانك اقتصادنوين معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، در مراسم معارفه مديرعامل جديد اين بانک كه با حضور اعضاي هيات مديره و مديران بانك اقتصادنوين برگزار شد، محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار اين بانک ضمن اشاره به معرفي مديرعامل جديد بانک اقتصادنوين گفت: امروز پس از شانزده سال فعاليت بانک اقتصادنوين به عنوان طلايه‌دار بانکداري خصوصي کشور نماد سلامت در نظام بانکي به شمار مي‌رود که تاکنون دچار هيچ حاشيه‌اي نبوده است.
وي گفت: اين افتخار حاصل تلاش مديريت عالي بانک و کارکنان شريف بانک اقتصادنوين است که توانسته جايگاه مناسبي براي بانک در نظام بانکي فراهم کند.
وي به تفکر حاکم بر بانک اقتصادنوين اشاره کرد و گفت: تفکر حاکم بر بانک اقتصادنوين کاملا منطبق با استانداردهاي بخش خصوصي و مديريت اين بخش تدوين شده و غير قابل تغيير است و بانک اقتصادنوين مي‌کوشد که کاملا با استانداردهاي بين‌المللي به کار خود ادامه دهد. 
سيامک دولتي رييس هيات مديره بانک اقتصادنوين نيز در اين مراسم ضمن اشاره به نقش موثر اعضاي هيات مديره اين بانک در ماه‌هاي گذشته در پيشبرد اهداف اين بانک گفت: با تلاش همکاران بانک اقتصادنوين توانست روزهاي سخت گذشته را به خوبي پشت سر بگذارد.
وي در ادامه به لزوم تلاش بيشتر اعضاي گروه اقتصادنوين در پيشبرد اهداف اشاره کرد و اظهار داشت: تمامي اعضاي گروه مالي اقتصادنوين در پيشبرد و تحقق اهداف نقش موثر و تعيين کننده‌‌اي ايفا مي‌کنند و رشد و تعالي بانک در گرو تلاش تک تک اعضاي گروه اقتصادنوين است.
در ادامه اين مراسم هادي دادمان قائم مقام شرکت توسعه صنايع بهشهر نيز ضمن قدرداني از همه کارکنان بانک اقتصادنوين گفت: با انتصاب مديرعامل سرعت پيشرفت، سودآوري و خدمت‌رساني بانک اقتصادنوين افزايش خواهد يافت.
وي تاکيد کرد: امروز همه دغدغه سهامداران بانک اقتصادنوين اعتلا و پيشرفت اين بانک است و براي دستيابي به اين مهم وفاق مثال زدني در بين سهامداران عمده بانک شکل گرفته است.
نصرت‌اله روشن ضمير سرپرست بانک اقتصادنوين نيز ضمن ارايه گزارشي از اقدامات صورت گرفته در اين بانک در ماه‌هاي اخير گفت: همدلي مثال زدني در بين همکاران بانک حاکم است که اين مهم در نهايت زمينه را براي موفقيت بانک فراهم خواهد کرد.
وي گفت: توجه به درآمدهاي کارمزدي از اهداف اصلي بانک به شمار مي‌رود که براي تحقق اين هدف برنامه‌هاي عملياتي مدوني تدوين شده است.
در ادامه اين مراسم عليرضا بلگوري مديرعامل بانک اقتصادنوين نيز طي سخناني ضمن تشريح برنامه‌هاي اين بانک در آينده گفت: وفاق و همدلي، افزايش سهم از بازار، شفافيت عمليات بانکي بر مبناي سودآوري پايدار مهم‌ترين برنامه‌هاي بانک اقتصادنوين در کوتاه مدت خواهد بود.
وي اظهار داشت: لازمه تحقق افرايش سودآوري بانک اقتصادنوين سرعت بخشي در تصميم‌گيري‌ها و جاري سازي رويکرد هزينه - منفعت در نظام تصميم‌سازي و تصميم‌گيري بانک خصوصا در مسايل مربوط به مشتريان است.
مديرعامل بانک اقتصادنوين تغييرات در رويکردهاي سنتي را عاملي براي سرعت بخشي توسعه در سازمان دانست و گفت: صنعت بانکداري نمي‌تواند ادامه دهنده روش‌هاي سنتي باشد، چرا که نياز مشتريان اين بخش دايما در حال تغيير و به روز شدن است، در چنين ساختاري لازم است بانک اقتصادنوين نسبت به پياده‌سازي روش‌هاي نوين مديريت و معرفي محصول اقدام نمايد.
وي در ادامه به لزوم ايجاد تحول در مدل کسب و کار بانک اشاره کرد و گفت: اين تحول جز با بهره‌مندي از نظرات همکاران و همگام سازي بانک با شرايط نوين بازار محقق نخواهد شد.
لازم به ذكر است عليرضا بلگوري فارغ‌التحصيل رشته حسابداري از دانشگاه علامه طباطبايي در مقطع کارشناسي ارشد است و پيش از اين مسئوليت‌هاي اجرايي متعددي در سطوح عالي نظام بانکي داشته که از جمله آن مي‌توان به عضو هيات مديره بانک مسکن، رييس کميته ريسک و رييس کميته منابع و مصارف و کميته حسابرسي داخلي بانک مسکن، نايب رييس و عضو هيات مديره شرکت گروه مالي مسکن، عضو هيات مديره شرکت سرمايه‌گذاري خوارزمي، رييس هيات مديره شرکت سرمايه‌گذاري مسکن، عضو هيات مديره شرکت پايدار ايرانيان، عضو هيات مديره شرکت ساماندهي مطالبات معوق، عضو هيات مديره شرکت خدمات پشتيباني بانک اقتصادنوين و معاون مديرعامل بانک اقتصادنوين در امور وصول و حقوقي اشاره کرد.
از ديگر سوابق مديرعامل بانک اقتصادنوين مي‌توان به عضويت در هيات مديره شرکت خدمات ارزي و صرافي بانک اقتصادنوين، مدير مالي و خزانه بانک اقتصادنوين، مدير مالي بانک پارسيان، عضو هيات مديره شرکت صرافي بانک پارسيان، مدير مالي شرکت ايران سازه، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت مهندسان مشاور ايوان بهشت اشاره کرد.
لازم به ذکر است در مراسم معارفه مديرعامل جديد بانک اقتصادنوين، با اهداي يك جلد كلام الله مجيد و لوح تقدير از زحمات نصرت‌اله روشن ضمير سرپرست اين بانك قدرداني شد.

منبع روابط عمومی

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه