چنبرو سروری با کارایی بهینه ، پایداری بالا ، قیمت مناسب و پشتیبانی گرین

انتخاب منابع IT با کارایی بهینه ، قیمت مناسب و پایداری بالا متناسب با نیاز ما همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران و کارشناسان دنیای IT بوده است.

چنبرو سروری با کارایی بهینه ، پایداری بالا ، قیمت مناسب و پشتیبانی گرین

انتخاب منابع IT با کارایی بهینه ، قیمت مناسب و پایداری بالا متناسب با نیاز ما همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران و کارشناسان دنیای IT بوده است. در بسیاری از موارد به دلیل عدم وجود یک سرور با کارایی بهینه و خدمات مناسب،در جهت رفع نیاز های کوچک و متوسط در کنار سرویس هایEnterprise ، پیکان خرید شرکت ها و سازمان ها را به سمت محصولات Enterprise  با هزینه ی بالا کشیده می شود.

·         اگر در فکر تهیه یک کامپیوتر شخصی برای استفاده به عنوان سرور هستید.

·         اگر شرکت شما به اندازه ای بزرگ شده است که قصد خرید سرور برای آن را دارید.

·         اگر سروری با قیمت پایین با قابلیت ذخیره سازی بالا میخواهید.

·         اگر قصد گسترش سرویس های IT خود به دفاتر و شعب خود را دارید.

·         اگر قصد پیاده سازی یک بستر مجازی برای راه اندازی چند سرور مجازی  با پردازش سبک هستید.

·         اگر مدیریت یک شبکه Enterprise را دارید و برای سرویس های مدیریتی خود ( VCenter-Monitoring-Proxy Server and … ) ، به دنبال یک سرور مجزا با قیمت مناسب و پایداری بالا هستید.

اگر شما نیز قبل از انتخاب سرور به موارد بالا  فکر میکنید ، این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا با پیشنهاد گرین بر پایه نیاز سنجی و تجربیات این شرکت در چهت رفع نیاز مصرف کنندگان آشنا شوید..

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز با نام تجاری GREEN یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه ی ارائه محصولات IT با کیفیت بالا و خدمات و پشتیبانی فوق العاده، این بار 2 محصول از شرکت تایوانی Chenbro به نام های RM14604 و SR209 را به سبد محصولات خود اضافه کرده تا بتواندپاسخگوی نیاز مصرف کنندگان در زمینه ی سرور های SMBباشد.

این دو محصول از لحاظ مشخصات فنی دارای ویژگی های یکسان هستند و تنها تفاوت این 2 مدل در شاسی آن هاست، به این صورت که سرور RM14604 از نوع رک مونت بوده و تنها با اشغال فضای 1U می تواند کالای بسیار مناسبی برای سرویس های خاص در کنار محصولات Enterprise در شرکت ها ، سازمان ها و دیتا سنتر ها باشد و SR209 با شاسی ایستاده میتواند گزینه ی مناسبی برای استفاده خارج از رک باشد.

از کاربرد های شاخص این سرور ها : استفاده در آژانس های هواپیمایی -  شرکت و سازمان های بزرگ با شعب و دفاتر پراکنده (جهت گسترش سرویس های IT ) – استفاده به عنوان پردازنده و ذخیره ساز  دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی تحت شبکه ( برای شرکت ها – مراکز تجاری و مراکز مسکونی) –استفاده به عنوان File Serverو ....میباشد.

همچنین از کاربرد های سرور های فوق میتوان به مواردی از قبیل پیاده سازی بستر مجازی به همراه چند سرور (دامین کنترلر – فایل سرور – اتوماسیون و ...) اشاره نمودکه برای استفاده در کسب و کارهای کوچک و متوسط بسیار مناسب میباشد.

در کنار تمامی این راه کار ها یکی از ویژگی های اصلی این سرور ها قابلیت استفاده در کنار محصولات Enterprise جهت به کارگیری سرویس های خاص مانند (VCenter-ICS & UTM-NAS Servers-Monitoring-Proxy Server and …) که ترجیحا نیاز به سرور فیزیکی دارند، میباشد.

سرور های چنبرو  مجهز به مادر برد Intel 1200SP با چیپ ست Intel C232 ، قابلیت پشتیبانی از پردازنده E3-1200 V5/V6 ، 4 جایگاه حافظه DDR4-UDIMM ECC Memory و پشتیبانی از حداکثر 64GB حافظه ،  دارای 2 درگاه 1GBase-T (RJ45) ، دارای 2 درگاه USB3.0 در پشت و مجموعا 4 درگاه USB2.0 در جلو  و پشت سرور ، یک عدد درگاه USB2.0 در داخل سرور ، پشتیبانی از SATADOM . پشتیبانی از Raid 0 / 1 / 10 / 5   میباشد. همچنین در این سرور از HDD Back-Plane 12G استفاده شده و قابلیت نصب 4 عدد هارد 3.5 و یا 2.5 اینچی به صورت Hot Plug و 2 عدد هارد 2.5 اینچی ( 2.5 و 3.5 اینچی برای سرور SR209 ) به صورت Fixرا دارد.

سرور های چنبرو  با پشتیبانی از 40TB فضای ذخیره سازی و همچنین قابلیت استفاده در محیط های مجازی با قیمت بسیار مناسب ، گارنتی 2 ساله گرین و خدمات پس از فروش 10 ساله یکی از مناسب ترین گزینه ها برای استفاده در شرکت ها ی کوچک و متوسط و  همچنین استفاده در کنار محصولات Enterprise  برای سرویس های خاص است.