با کم‌ترین هزینه، رایتلی شوید!

ارزان‌ترین محصول رایتل که شامل یک عدد سیم‌کارت اعتباری همراه با خدمات رایگان ارتباطی در مدت مشخص است به مبلغ 4هزار و پانصد تومان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

با کم‌ترین هزینه، رایتلی شوید!

مدیرعامل رایتل از عرضه ارزان‌ترین محصول رایتل در کشور شامل یک عدد سیم‌کارت اعتباری همراه با خدمات رایگان ارتباطی در مدت مشخص به مبلغ ۴ هزار و ۵۰۰ تومان خبر داد.
به گزارش عصر ارتباط به نقل از تسنیم،‌ سیدمجید صدری افزود: در جهت کاهش قیمت خدمات و محصولات که منجر به استفاده مقرون به صرفه‌تر عموم هموطنان از خدمات نوین ارتباطی می‌شود، این اپراتور پرطرفدارترین محصول خود که شامل سیم‌کارت اعتباری و یک بسته خدماتی که به انتخاب مشتری می‌تواند شامل اینترنت، مکالمه و پیامک درون شبکه یا اینترنت یا اعتبار ریالی با قابلیت استفاده در زمان مشخص می‌باشد را به بازار عرضه کرده است.
مدیرعامل رایتل در خصوص کاهش قیمت اخیر این طور ادامه داد: از این پس امکان تهیه این محصول با پرداخت تنها 4 هزار و 500 تومان از طریق تمامی درگاه‌های فروش که شامل وب سایت، فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های است، فراهم شده که با خرید آن، بسته خدماتی هدیه که شامل بسته اینترنت، مکالمه و پیامک درون شبکه یا بسته اینترنت و یا اعتبار ریالی با قابلیت استفاده در زمان‌های مشخص است بلافاصله پس از ثبت نام سیم‌کارت برای مشترک فعال خواهد شد.
بر این اساس در سراسر کشور تمامی افرادی که تمایل دارند به خانواده رایتل ملحق شوند می‌توانند با قیمت اعلام شده سیم‌کارت اعتباری را به همراه یکی از سه بسته خدماتی پیشنهادی خریداری کنند. همچنین در ازای خرید هر سیم‌کارت، یک عدد سیم‌کارت هدیه نیز به فرد تعلق می‌گیرد که پس از فعالسازی سیم‌کارت اولیه برای خریدار ارسال می‌شود.
مدیرعامل رایتل در ادامه گفت: هموطنان عزیز با در اختیار داشتن سیم‌کارت رایتل می‌توانند علاوه بر دسترسی به بسته‌های بسیار متنوع اینترنت و مکالمه، از پایین‌ترین تعرفه تماس نسبت به سایر اپراتورها استفاده کنند.

شایان ذکر است که  تعرفه مکالمه با خطوط اعتباری رایتل، پایین‌ترین تعرفه تماس صوتی سیم‌کارت اعتباری در کشور است.