وزیر ارتباطات: در حداکثر توان خود پیگیر حل مشکلات مخابرات ایران خواهم بود!

وزیر ارتباطات از پیگیری مشکلات مربوط به واگذاری شرکت مخابرات ایران از جمله موضوع ودایع ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی مشترکان تلفن همراه خبر داد.

وزیر ارتباطات: در حداکثر توان خود پیگیر حل مشکلات مخابرات ایران خواهم بود!

وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود نوشت: از ابتدای آغاز به کار، سوالات و مراجعات زیادی در خصوص مجموعه مخابرات ایران داشته‌ام.

به گزارش عصر ارتباط، محمدجواد آذری جهرمی در ادامه آورده است:  موضوع ودایع اخذ شده از تلفن‌های همراه به ارزش حدود سه هزار و پانصد میلیارد تومان، موضوع واگذاری داکت‌ها و سیم مسی، موضوع انحصار مخابرات در پورت‌های به اصطلاح فیبرنوری، موضوع نابرابری در معیشت نیروهای شرکتی در مخابرات، موضوع مشکلات کارگزاران روستایی، موضوع عدم پوشش مناسب جاده‌ای، موضوع عدم توسعه شبکه ثابت در شهرهای مهم کشور و تشکیل صف‌های انتظار برای دریافت خط ثابت و بسیاری دیگر از جمله این موضوعات است.

وزیر ارتباطات ادامه داد: واگذاری غیر دقیق مخابرات در سال‌های گذشته، این امکان را که اکنون دولت تمامی این مشکلات را حل کند از بین برده است و نیاز به حل برخی از مسائل با بهره‌گیری از ظرفیت قوه مقننه و نیز برخی از موضوعات در تعامل دولت با سهامداران عمده یعنی بنیاد تعاون سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) است.

وی گفت: در حداکثر توان خود پیگیر حل این مشکلات خواهم بود.