طراحی گوشی هوشمند برای کودکان به شکل مچ‌بند!

یک شرکت خلاق تلفن همراهی در قالب مچ‌بند برای کودکان طراحی کرده است.

طراحی گوشی هوشمند برای کودکان به شکل مچ‌بند!

بچه‌های کوچک معمولا در نگه‌داری وسایل‌شان چندان دقیق نیستند و ممکن است گوشی هوشمند را به راحتی گم کنند، حال یک شرکت خلاق تلفن همراهی در قالب مچ‌بند برای آنها طراحی کرده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، این مچ‌بند که «مای فرست فون» نام دارد ۱۵۹ دلار قیمت‌گذاری شده و در واقع یک گوشی هوشمند فشرده نسل سوم محسوب می‌شود.

بچه‌ها می‌توانند از این مچ‌بند برای دریافت و ارسال پیام‌های صوتی و ویدئویی استفاده کنند. دستگاه یادشده هم با گوشی‌های اندرویدی و هم با آیفون سازگار است. همچنین از آن می‌توان برای تبادل پیام‌های متنی استفاده کرد.

با توجه به اینکه این مچ‌بند از صفحه کلید برخوردار نیست، پاسخ دادن به پیام‌ها از طریق آن با ارسال پیام‌های صوتی یا شکلک‌های مختلف صورت می‌گیرد.

تنها افراد مورد تایید می‌توانند از طریق این گوشی با بچه‌ها تماس بگیرند و تبادل تمامی داده‌ها به صورت رمزگذاری شده صورت می‌گیرد.

والدین برای ردگیری بچه‌های‌شان از طریق این مچ‌بند می‌توانند از GPS و همین طور سیگنال‌های وای– فای استفاده کنند و در صورت خروج بچه‌ها از محدوده جغرافیایی از قبل مشخص شده پیام هشداری برای والدین ارسال می‌شود.

بچه‌ها با استفاده از این گوشی و تنها با فشردن یک دکمه می‌توانند پیام هشدار ارسال کنند. والدین هم می‌توانند برای شنیدن صدای محیط اطراف بچه‌ها میکروفون این مچ‌بند را هر زمان که دوست داشتند فعال کنند.

ساکت کردن گوشی برای حفظ آرامش در کلاس، تهیه عکس‌هایی با دقت 3/1 مگاپیکسل و ۶۰ ساعت شارژ باتری از جمله دیگر ویژگی‌های این مچ‌بند است که اواخر زمستان روانه بازار می‌شود.