دانلود غیرقانونی باعث یخ‌زدنتان می‌شود!

بارگذاری غیرقانونی در آمریکا باعث یخ زدن متخلفان در منزل می‌شود.

دانلود غیرقانونی باعث یخ‌زدنتان می‌شود!

آن دسته از کاربران اینترنت در آمریکا که به طور غیرقانونی فایل‌های چند رسانه ای را بارگذاری کنند، ممکن است زمستان بسیار سختی را بگذارند، چون ترموستات‌های هوشمند آنها از کار خواهد افتاد.

به گزارش عصر ارتباط، برخی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت در آمریکا هشدار داده‌اند که بارگذاری غیرقانونی فیلم و موسیقی در این کشور بر عملکرد ترموستات‌های هوشمند تاثیر منفی می‌گذارد و باعث خواهد شد انها از کار بیفتند و در نتیجه منازل افراد متخلف در سرمای زمستان سرد شود.

شرکت آرمسترانگ از جمله این شرکت‌هاست که در شمال شرق ایالات متحده مشتریان زیادی دارد. این شرکت به برخی مشتریان خود در مورد تبعات بارگذاری غیرقانونی محتوا هشدار داده و تصریح کرده که اگر متوجه چنین تخلفی از سوی کاربران خود شود، کیفیت وسرعت خدمات اینترنت آنها را به حداقل می‌رساند به نقل از فارس و همین امر باعث می‌شود آنها نتوانند ترموستات‌های هوشمند خود را از راه دور با دقت و سرعت لازم کنترل کنند یا از سرویس‌های کنترل و نظارت ویدئویی خود که برای تامین امنیت منازل استفاده می‌شود به خوبی بهره بگیرند. حالا باید منتظر ماند و دید این تهدیدها تا چه حد از سوی مردم جدی گرفته می‌شود.