مانیتور Designo Curve MX32VQ ایسوس، ترکیبی کامل از طراحی مدرن

برند ایسوس، از جدیدتری مدل مانیتر خود با نام ام Designo Curve MX32VQ خبر داد.

مانیتور Designo Curve MX32VQ ایسوس، ترکیبی کامل از طراحی مدرن

ایسوس برند نخست نمایشگر در جهان جدید ترین مدل مانیتور سری Designo را با نام Designo Curve MX32VQ معرفی کرد. این نمایشگر دارای صفحه نمایش 31 اینچی با پنل  IPS ، رزولوشن WQHD (2560 x 1440)، بدون قاب، با انحنای 1800 R و تکنولوژی صوتی قدرتمند توسعه یافته ی Harman Kardon است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی‌دفتر ایسوس، این محصول دارای یک پایه نورپردازی Halo است که با فناوری سفارشی سازی و همگام سازی نور با خروجی صوتی و جلوه‌های نور سازگار است که توسط یک رابط بصری کنترل می‌شود.

تعریفی جدید از طراحی مدرن
به لطف پنل منحنی 1800R بدون قاب در Designo Curve MX32VQ ، دید گسترده تری را ایجادکرده  و صفحه نمایش آن بزرگتر و جذاب تر از صفحه نمایش‌های تختی با ابعاد یکسان به نظر می‌رسد. انحنای آن زاویه ی دید خوبی را در هر نقطه برای کاربر فراهم می‌کند، باعث کاهش انعکاس نور محیط و ارائه یک تجربه دید راحت تر می‌شود. با رزولوشن WQHD (2560 x 1440)، مانیتور منحنی Designo MX32VQ دارای 77% پیکسل بیشتر به نسبت مانیتورهای Full HD است که به همین علت تصاویری دقیق و با کیفیت تر را به نمایش در می‌آورد. 


نورپردازی Halo، یک تجربه ی لذت بخش
یک پایه نورپردازی Halo در Curve Designo MX32VQ فضایی آرامش بخش را فراهم می‌کند و نورهای مختلفی را ارائه می‌دهد. فناوری همگام سازی با ریتم نیز اجازه می‌دهد تا چراغ‌ها و خروجی‌های صوتی توسط یک رابط بصری هماهنگ شوند. این موضوع تنظیمات جلوه‌های نور و میزان بلندگو‌ها را نیز آسان‌تر می‌کند.


فناوری صوتی قدرتمند و توسعه یافته با Harman Kardon 
 Designo Curve MX32VQ برای لذت هرچه بیشتر از محتوای چند رسانه ای طراحی شده و با کیفیت صدایی عالی، بلندگوهای قدرتمند W8 و فناوری SonicMaster توسعه یافته با Harman Kardon، مانند رهبر ارکستر خانگی شما عمل می‌کند.


تکنولوژی مراقبت از چشم ASUS
Designo Curve MX32VQ دارای تکنولوژی ASUS Eye Care یا تکنولوژی مراقبت از چشم است. این محصول دارای تکنولوژی Toll Free-Free و Ultra Low Blue Light  برای کاهش فشار به چشم و حفاظت چشم در برابر نور آبی است که توسط TÜV Rheinland   تایید شده است. تکنولوژی کاهش نور آّبی دارای چهار فیلتر مختلف است که کاربران می‌توانند از طریق منوی صفحه نمایش میزان نور آبی را در این محصول کنترل کنند. تکنولوژی کاهش نور آّبی با کاهش سو سو زدن، راحتی بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند و تجربه ی بهتری از نمایش را ارائه می‌دهد.