وقتی توئیتر، با توهین‌های ترامپ مشکلی ندارد!

توئیتر اخراج ترامپ از این شبکه اجتماعی را رد کرد.

وقتی توئیتر، با توهین‌های ترامپ مشکلی ندارد!

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا باز هم با ارسال پیامی‌در توئیتر کره شمالی را به آغاز جنگ هسته‌ای تهدید کرده، اما این اقدام خشن و لحن توهین‌آمیز ترامپ از نظر مدیران توئیتر بدون مشکل است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، ترامپ در تازه‌ترین پست توئیتری خود توضیح داده که دکمه هسته‌ای وی از دکمه هسته‌ای کیم جونگ ایل رهبر کره شمالی بزرگ‌تر است. این اظهارات سخفیف و تند واکنش ترامپ به اظهارات رهبر کره شمالی است که در آستانه آغاز سال 2018 هشدار داده بود روی میزش دکمه‌ای برای شلیک سلاح‌های هسته‌ای وجود دارد و این کشور می‌تواند کل خاک آمریک را هدف قرار دهد. وی افزوده بود که این یک واقعیت است و نه یک تهدید.

به دنبال این اظهارات تند وبی سابقه ترامپ، بسیاری از کاربران توئیتر خواستار ممنوعیت فعالیت ترامپ در توئیتر و حذف وی از این شبکه اجتماعی شده‌اند.

ترامپ در توئیت خود کره شمالی را کشوری تهی و نابود شده توصیف کرده که غذا در آن به دشواری یافت می‌شود و افزوده من هم یک دکمه هسته‌ای دارم که خیلی بزرگتر و قدرتمندتر از دکمه رهبر کره شمالی است و دکمه من کار می‌کند!

بخش پشتیبانی توئیتر در پاسخ به هزاران کاربری که با ارسال پیام این اظهارات را نقض قوانین توئیتر دانسته اند، این نظر را رد کرده است. این در حالی است که در قوانین توئیتر تصریح شده هیچ کس حق ندارد در پیام‌های خود دیگران را تهدید به اعمال خشونت کند یا خواستار آسیب رساندن شدید فیزیکی، مرگ یا بیماری فرد یا گروهی از افراد شود.