وقتی طرفدار ترامپ کاسه داغ‌تر از آش می‌شود، می‌سوزد!

توئیتر ، حامی سرسخت ترامپ را در این شبکه مسدود کرد!

وقتی طرفدار ترامپ کاسه داغ‌تر از آش می‌شود، می‌سوزد!

اگر چه توئیتر در برابر اظهارات تند و خشن ترامپ علیه کره شمالی سکوت کرده، اما یکی از حامیان و دستیاران ترامپ را به دلیل مشابهی مجازات کرده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، دیوید کلارک کلانتر سابق میلواکی و حامی دوآتشه ترامپ بعد از ارسال مطلبی تند در حساب کاربری توئیتری خود و حمله شدید به رسانه‌ها بلوکه شده و حق ارسال مطالب را از دست داد.

شناسه کاربری این فرد با عنوان SheriffClarke بعد از توهین به رسانه‌ها قفل شد و وی تنها حق خواندن توئیت‌های دیگران را دارد.

 کلارک در یکی از توئیت‌های جنجالی خود با ارسال طرحی تند خواستار مشت زدن به دماغ خبرنگاران رسانه‌های دروغ پراکن شده بود، به گونه‌ای که آنها طعم و مزه خون خودشان را بچشند! وی در ادامه توئیت خود تصریح کرده بود که هیچ چیز به اندازه خونین و مالین کردن خبرنگاران این رسانه‌ها برای تغییر رفتار این رسانه‌ها موثر نیست!

درتصویر ارسالی همراه با این توئیت کشتی گیری با چهره ترامپ مشت محکمی به صورت فرد دیگری که صورتش با لوگوی CNN پوشیده شده می‌زند.

توئیتر بعد از مدتی مقاومت در برابر اعتراض‌های کاربران سرانجام اعلام کرد که بعد از بررسی موضوع حساب کلارک را تعلیق کرده است. البته بعد از پاک کردن پیام تند توسط کلارک، حساب وی به حالت عادی بازگشت و او دوباره تهدید کرد که رسانه‌های دروغگو نم‌ توانند او را ساکت کنند و وی به نفع حقیقت وارد جنگ می‌شود.