قهوه را مهمان لامپ‌های هوشمند باشید!

در جدیدترین اتفاق‌های دنیای تلکنولوژی، لامپ‌های هوشمند پای خود را فراتر گذاشته و می‌توانند قهوه‌سازهای خانه را روشن کنند!

قهوه را مهمان لامپ‌های هوشمند باشید!

این روزها تولید و عرضه لامپ‌های هوشمند افزایش یافته و اکثر این لامپ‌ها بر مبنای حضور افراد در محیط روشن و خاموش می‌شوند.

به گزارش عصر ارتباط، اما شرکت سیلوانیا لامپ هوشند تازه‌ای به نام اسمارت پلاس را در نمایشگاه سی.ای.اس به نمایش گذاشته که با فناوری اپل هوم کیت سازگاری دارد، بنابراین می‌توان از آن برای کنترل و مدیریت دیگر لوازم منزل با استفاده از آیفون و ای پد استفاده کرد.

این لامپ به طور خودکار و در صورت شناسایی فردی در محیط اطراف روشن و خاموش می‌شود و تنظیم شدت نور آن هم با فرامین صوتی ممکن است. همچنین می‌توان به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که با صدور برخی فرامین صوتی خاص خطاب به این لامپ دیگر لوازم برقی یا آشپزخانه هم فعال شوند.

به عنوان مثال می‌توان با ادای عبارت صبح به خیر هم این لامپ را روشن کرد و هم فعالیت دستگاه قهوه ساز برای درست شدن صبحانه را ممکن کرد.

لامپ یادشده از طریق بلوتوث به کلیه سیستم‌ها و دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل iOS متصل می‌شود، بنابراین استفاده از آن نیاز به سخت افزار اضافی ندارد. اپل کنترل آن با اپل تی، اپل هوم پد هم ممکن است. قیمت این لامپ ۲۶ دلار است و اوایل بهار روانه بازار می‌شود.