اختلال در 6 مرکز مخابراتی تهران

ارتباط تلفنی مشترکان تهرانی در ۶ مرکز مخابراتی به دلیل انجام عملیات کابل برگردان در ۳ روز آینده دچار اختلال می‌شود.

اختلال در 6 مرکز مخابراتی تهران

عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی الغدیر، شهید حق شناس، سلمان فارسی، شهید دستغیب، شهید اشرفی اصفهانی و ابوذر از امروز (۱۷ دی ماه) آغاز می‌شود.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر،با اجرای این عملیات، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات الغدیر با پیش شماره‌های ۳۳۰۰ الی ۳۳۰۴، ۳۳۶۸ الی ۳۳۷۳، ۳۳۴۳ و ۳۶۶۲ در محدوده بزرگراه امام علی( ع) و خیابان‌های منصور ( شهید رضائی)، شهید ذوالفقاری و شهید ابراهیمی‌و در مرکز مخابرات شهید حق شناس با پیش شماره‌های ۴۴۷۰ الی ۴۴۷۶ در محدوده شهرک چشمه، زیبادشت، میدان المپیک، ۳۵ متری زیبا دشت و بزرگراه آزادگان به مدت ۳ روز با اختلال همراه است.

در همین حال ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره‌های ۲۲۰۶ الی ۲۲۰۹، ۲۲۱۱ الی ۲۲۱۴، ۲۲۳۴ الی ۲۲۳۹، ۲۶۶۵ و ۲۶۷۶ در محدوده بلوار فرحزادی و ارغوان غربی به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی مشترکین در مراکز مخابرات ابوذر و شهید دستغیب با پیش شماره‌های ۲۲۷۱، ۲۲۷۲ و ۲۲۷۵ از ساعت ۲ بامداد روز ۱۷ دی ماه به مدت ۴ ساعت و در مرکز مخابرات شهید اشرفی اصفهانی از ساعت ۲۴ روز ۱۷ دی ماه به مدت ۳ ساعت دچار اختلال می‌شود.