تولید قدرتمندترین دستگاه‌ پخش DVD توسط پاناسونیک

شرکت پاناسونیک قدرتمندترین دستگاه پخش دی.وی.دی‌های بلوری دنیا را تولید کرده که از فناوری بصری دالبی – ویژن پشتیبانی می‌کند و با فرامین صوتی کنترل می‌شود.‌

تولید قدرتمندترین دستگاه‌ پخش DVD توسط پاناسونیک

دستگاه پخش دی‌.وی.دی بلوری با سیستم‌های کنترل صوتی هوشمند گوگل و الکسای آمازون سازگاری کامل دارد و با استاندارد تصویری HDR۱۰+ نیز سازگار است که موجب می‌شود وضوح بصری و تفکیک و شفافیت رنگ ها در آن به استانداردهای سالن های سینما بسیار نزدیک شود.

به گزارش عسر ارتباط، تا به حال سابقه نداشته که یک دستگاه پخش دی.وی.دی بلوری از چنین استانداردهایی برای استفاده خانگی پشتیبانی کند. این دستگاه که DP-UB۸۲۰ نام دارد، مجهز به پردازنده جدید HCX است که پاناسونیک قصد دارد در سال ۲۰۱۸ از آن در تلویزیون های خود نیز استفاده کند.

شرکت سازنده می گوید کیفیت تصاویر پخش شده از این طریق ثبات بیشتری دارد و مشاهده جزئیاتی را در تصاویر تلویزیونی ممکن می کند که تا به حال ناممکن بوده است. البته خرید تلویزیون های جدید برای مشاهده تصاویر با چنین کیفیتی ضروری است.

دستگاه یادشده مجهز به حسگرهای محیطی نیز هست که باعث تغییر خودکار تنظیمات تصویر بر مبنای میزان نور محیط اطراف می شود. پشتیبانی از سرویس های پخش ویدئوی آنلاین آمازون و نتفلیکس و پخش صدای فوق دقیق و استریو از جمله دیگر امکانات این دستگاه است که هنوز قیمت آن اعلام نشده است.