با نوکیا، راحت بخوابید!

شرکت نوکیا یک ابزار تازه موسوم به صفحه خواب را عرضه کرده که با استفاده از آن می‌توانید شرایط خواب خود و محیط اطراف را به طور کامل کنترل کنید.

با نوکیا، راحت بخوابید!

تازه‌ترین دستاورد شرکت نویکا که  صفحه خواب نام دارد و  ۱۰۰ دلار قیمت آن است، مجهز به حسگرهایی برای تحلیل وضعیت خواب افراد است. محصول یادشده تا اوائل بهار سال ۲۰۱۸ در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، برای استفاده از این صفحه کوچک قابل اتصال به شبکه‌های وای – فای باید آن را در زیر تشک خود قرار دهید. سپس می‌توانید تمامی اطلاعات مربوط به شرایط خواب خود شامل مدت زمان خواب، میزان راحتی بدن در حین خواب، وضعیت خرناس کشیدن و غیره را بعد از بیداری دریافت کنید.

این دستگاه قابل اتصال به گوشی و تبلت همچنین با تحلیل داده‌های دریافتی می تواند توصیه‌هایی برای ارتقای کیفیت خواب شما ارائه کند.

یکی دیگر از امکانات این ابزار که آن را از نمونه‌های رقیب متمایز می کند، قابلیت کنترل لوازم برقی است. از طریق این صفحه خواب می توانید لامپ‌های منزل را خاموش و روشن کنید، دمای ترموستات را تنظیم کنید و اقدامات دیگری را انجام دهید. این محصول با برنامه هلت میت نوکیا هم کاملا سازگار است و می توان آن را با دستیار صوتی هوشمند الکسای آمازون هم سازگار کرد.