مدیریت خانه، با یخچال‌های سامسونگ

شرکت سامسونگ از عرضه یخچالی هوشمند خبر داده که با استفاده از دستیار صوتی هوشمند بیکسبای می‌تواند منازل را کنترل و مدیریت کند.

مدیریت خانه، با یخچال‌های سامسونگ

شرکت سامسونگ از عرضه یخچال هوشمند تازه ای در سال 2018 خبر داده که فامیلی‌هاب اسمارت نام دارد و با استفاده از دستیار صوتی هوشمند بیکسبای می‌تواند منازل را کنترل و مدیریت کند. همچنین این یخچال مجهز به بلندگو است تا بتواند با کاربران ارتباط برقرار کند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، این یخچال را می‌توان به طیف گسترده ای از لوازم منزل متصل کرد و از این طریق یک مجموعه کنترل و مدیریتی هوشمند به وجود آورد. از جمله ابزار و لوازم کنترل با استفاده از این یخچال می‌توان به لامپ‌ها و چراغ‌ها، ترموستات، دوربین‌های کنترل خانگی و غیره اشاره کرد.

این یخچال مجهز به یک نمایشگر نیز هست که با استفاده از آن می‌توان ترموستات خانه و دیگر ابزار خانگی را هم کنترل کرد. یک دوربین نیز در درون این یخچال نصب شده که برای مشاهده فضای درون یخچال قابل استفاده است. بعد از مشاهده درون یخچال کاربر می‌تواند آنچه را که نیاز دارد از طریق گوشی هوشمند خود برای دریافت در منزل سفارش دهد.

این یخچال قادر به دریافت فرامین صوتی نیز هست و حتی می‌تواند صدای کاربران مختلف را از یکدیگر تشخیص دهد و با استفاده از هوش مصنوعی خود نیازهای آنها را بهتر تشخیص دهد. پخش محتوای مختلف از طریق بلندگو از دیگر امکانات این یخچال است. قیمت و زمان دقیق عرضه این یخچال مشخص نیست.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه