دوچرخه برقی، محصول جدید شرکت فورد

شرکت خودروسازی فورد با همکاری شرکت فناوری اوجو دوچرخه برقی پیشرفته‌ای تولید کرده که از آن می‌توان برای رفت و آمد سریع در شهرها بهره گرفت.

دوچرخه برقی، محصول جدید شرکت فورد

 این دوچرخه برقی مجهز به یک موتور ۵۰۰ واتی است و حداکثر سرعت آن به ۳۲ کیلومتر در ساعت می‌رسد. با استفاده از این دوچرخه و باتری شارژ شده آن می‌توان مسافتی نزدیک به ۴۰ کیلومتر را پیمود. بنابراین این محصول برای استفاده‌های درون شهری کاملا مناسب به نظر می‌رسد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، البته علاقه‌مندان با نصب یک بسته باتری اضافی بر روی این دوچرخه می‌توانند حداکثر مسافت قابل طی شدن با استفاده از آن را به ۸۰ کیلومتر افزایش دهند. در این دوچرخه از یک سیستم تعلیق جدید در چرخ‌ها استفاده شده تا حفظ تعادل آن تسهیل شود. همچنین بدنه این دوچرخه از جنس آلومینیوم مقاوم است که باعث استحکام و در عین حال سبکی آن شده است.

یک نمایشگر لمسی در جلوی این دوچرخه برای نمایش اطلاعات وجود دارد و بهره‌مندی از فناوری بلوتوث موجب می‌شود تا کارهایی همچون پخش موسیقی از بلندگوهای این دوچرخه ممکن شود. شارژ کامل باتری خالی شده این دوچرخه حدود ۵ ساعت به طول می‌انجامد.

وزن دوچرخه Ojo سی کیلوگرم است و حداکثر وزن قابل تحمل توسط آن ۱۴۰ کیلوگرم است. پورت یو اس بی شارژ باتری این دوچرخه  را در حین حرکت هم ممکن می‌کند. قیمت این دوچرخه که در آینده نزدیک روانه بازار می‌شود ۲۰۰۰ دلار است.

نقد و بررسی بازی