"ایسوس"، گارانتی اصلی، تضمینی بر اصالت کالا

از آنجایی که  سال‌هاست "ایسوس" برند نخست تایوانی در دنیای کامپیوتر و تکنولوژی،  نام خود را در ذهن کاربران ایرانی به نیکی درج کرده اقدام به اطلاع‌رسانی مجدد درباره گارانتی های مجاز و مورد تائید خود کرده است.

از آنجایی که  سال‌هاست "ایسوس" برند نخست تایوانی در دنیای کامپیوتر و تکنولوژی،  نام خود را در ذهن کاربران ایرانی به نیکی درج کرده اقدام به اطلاع‌رسانی مجدد درباره گارانتی‌های مجاز و مورد تائید خود کرده است.  

به گزارش عصر ارتباط به نقل از دفتر ایسوس، همواره سودجویان در صدد هستند تا از این نام سوء استفاده کرده و گهگاهی مشکلاتی را برای کاربران نهایی و خریداران به وجود بیاورند. اگر به یاد داشته باشید، مدتی پیش مطالبی در زمینه DVD رایتر‌های تقلبی و تعمیر شده‌ای که تحت نام ایسوس فروخته می‌شد، در رسانه‌ها پیدا شد. با پیگیری دفتر ایسوس این موضوع خوشبختانه توسط صنف محترم رایانه رسیدگی و مشکلات پیش آمده رفع و با سودجویان نیز برخورد قاطع شد. ایسوس در ایران در حال حاضر به طور قانونی توسط شرکت‌های گسترش تجارت  تابا، سازگار ارقام، حامی‌، ماتریس، و لایف سرویس  توزیع و اصالت محصول، گارانتی می‌شود.

شرکت لایف سرویس به عنوان تامین کننده گارانتی  قطعات  ایسوس طبق روال گذشته در حال ارائه خدمات به مشتریان خود است.همچنین این شرکت دارای 6 شعبه مستقیم ارائه خدمات در تهران ، شیراز ، مشهد ، اصفهان ، تبریز و اهواز می‌باشد و بیش از 50 نمایندگی خدمات در شهر‌های دیگر فعال است .  با این حال در صورتی که در زمینه خدمات سرویس و گارانتی به مشکلی برخوردید، می‌توانید از قسمت سوالات سایت ایسوس مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

ناگفته نماند که دفتر ایسوس و توزیع کنندگان رسمی شرکت هیچ‌گونه سرویس‌دهی نصب به کالای قاچاق و شرکتی ارائه نخواهند داشت و مسئولیت کیفی و کمی‌محصول بر عهده خریدار خواهد بود.