موتورولا و لنوو اولین عرضه‌کنندگان گوشی‌های مجهز به نسل پنجم شبکه‌های همراه

شرکت موتورولا با همکاری لنووو به زودی گوشی Moto Z۳ را عرضه می‌کند که با شبکه‌های پرسرعت مخابراتی نسل پنجم سازگاری خواهد داشت.

موتورولا و لنوو اولین عرضه‌کنندگان گوشی‌های مجهز به نسل پنجم شبکه‌های همراه

در حالی که هنوز شبکه‌های نسل پنجم تلفن همراه مراحل آزمایشی را در دنیا پشت سر می‌گذارند، رقابت شرکت‌های سازنده گوشی‌های هوشمند برای عرضه محصولات سازگار با این استاندارد مخابراتی آغاز شده است.

به گزارش عصر ارتباط، گفته می‌شود علاوه بر مدل ساده Moto Z۳ مدل دیگری از آن با امکانات چندرسانه‌ای بیشتر و متنوع‌‌تر به نام Moto Z۳ Play هم در راه خواهد بود. البته هنوز در مورد جزئیات و مشخصات فنی گوشی‌های یادشده اطلاعات چندانی در دست نیست.

گفته می‌شود این دو گوشی مجهز به نمایشگرهای ۶ اینچی هستند که در مقایسه با نمایشگرهای ۵.۵ اینچی گوشی‌های Moto Z۲ Force  و  Moto Z۲ Playپیشرفتی رو به جلو محسوب می‌شود.

در این گوشی‌های جدید هم خبری از دکمه Home نیست، بنابرایدن ر آنها از نمایشگر فراگیر استفاده شده است. دقت این گوشی‌های ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ بوده و نسبت تصویر در آنها ۱۸ به ۹ خواهد بود.

به نقل از مهر، در گوشی‌های یادشده از فناوری دوربین دوگانه نیز استفاده شده، هر چند دقت دوربین‌های مذکور مشخص نیست. فناوری تشخیص چهره از جمله دیگر امکانات این گوشی‌هاست.

پردازنده اصلی این گوشی‌ها از نوع Snapdragon ۸۳۵ بوده و احتمالا در آنها از ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی استفاده می‌شود. قیمت گوشی یاد شده هنوز اعلام نشده است.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه