#من_عاشق_پرچمم

 رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران از آغاز پویش مردمی «پرچم» با هشتگ «من عاشق پرچمم» در آستانه دهه فجر خبر داد.

#من_عاشق_پرچمم

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران، در جمع تعدادی از خبرنگاران به اهانت آشوب‌گران به پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: این اهانت و جسارت به پرچم جمهوری اسلامی سبب خشم مردم غیرتمند، مومن و انقلابی و وطن پرست ایران اسلامی شده است.

به گزارش عصر ارتباط، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی در این زمینه افزود: به همین دلیل درخواست‌های زیادی برای راه‌اندازی پویش مردمی «پرچم» از سوی هم وطنان داشته ایم و به همین دلیل ضمن استقبال از این اتفاق و راه اندازی پویشی برای نشان دادن میهن پرستی ملت عزیز، از راه‌اندازی این پویش حمایت کرده و هم‌وطنان را به پیوستن به این پویش مردمی در فضای مجازی و نیز در اماکن عمومی دعوت می کنیم.

وی ادامه داد: بهترین فرصت برای نشان دادن انزجار از جسارت به پرچم مقدس ایران اسلامی، دهه مبارک فجر است.

محمودی افزود: کسبه، منازل، اتوبوس‌ها، مدارس و ادارات در این ایام به نصب پرچم جمهوری اسلامی در مقابل اماکن خود استفاده کنند و همچنین فضاسازی مناسب شهری در شهر توسط شهرداری‌های استان تهران و حتی کل کشور انجام شود و نیز در راهپیمایی ۲۲ بهمن و نیز دیگر مراسم دهه مبارک فجر بیش از پیش از پرچم جمهوری اسلامی ایران استفاده کنیم و به نوعی نشان دهیم، که با هرگونه اهانت به پرچم مقدس ایران اسلامی مخالف بوده و نسبت به این اقدام سخیف ابراز انزجار کنیم.

وی افزود: در فضای مجازی نیز افراد مختلف و نیز مردم عزیز و میهن پرست ایران اسلامی با انتشار تصاویر خود همراه با پرچم کشور و هشتگ «من عاشق پرچمم» در فراگیری این پویش در این فضا سهیم باشند.

محمودی ادامه داد: مردم ما بیش از 200 هزار شهید برای این آب و خاک و این انقلاب و عزت این پرچم داده‌اند و قطعا جسارت به پرچم کشورشان را بر نخواهند تابید.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه