رونمایی از نخستین سری نمایشگرهای ROG STRIX ایسوس در ایران

در هفته گذشته (سه شنبه 26 دی ماه) ، دفتر ایسوس، نخستین سری از نمایشگرهای ROG STRIX را در تهران به طور رسمی رونمایی وعرضه کرد.

رونمایی از نخستین سری نمایشگرهای ROG STRIX ایسوس در ایران

هفته گذشته بازار کامپیوتر رضا تهران (سه‌شنبه 26 دی ماه) برای نخستین بار شاهد نمایشگرهای سری ROG STRIX از ایسوس بود.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی ایسوس،  دفتر ایسوس در غرفه اختصاصی محصولات خود، در حضور جمعی از گیمرها، کاربران حرفه‌ای و فروشندگان دو مدل ROG STRIX XG27V و  ROG STRIX XG258Q را رونمایی و عرضه کرد. در ابتدی این مراسم، سعید مسلمی مدیر فنی روابط عمومی دفتر ایسوس، با جعبه گشایی از نمایشگر ROG STRIX XG258Q برای حاضرین توضیحاتی را را در مورد این محصول ارائه داد.

سعید مسلمی گفت: این سری از نمایشگرهای ROG STRIX با قیمت مقرون به صرفه و تمام ویژگی‌های جذاب سری ROG تولید و عرضه شده‌اند. نمایشگر ROG STRIX XG258Q، با نرخ تازه سازی 240 هرتز، برای بازی‌های سبک شوتینگ ایده‌آل است. پنل فول HD با پاسخگویی 1 میلی ثانیه، تصاویری بی‌نقص در بازی و هر سناریوی کاربری برای شما به ارمغان خواهد آورد. تمام نمایشگر‌های گیمینگ ایسوس دارای ویژگی‌های واقعی گیمینگ هستند! ایسوس علاوه بر به کار بردن قطعات رده بالا، طراحی گیمینگ، ویژگی‌های خاص مورد استفاده گیمرها را نیز در نمایشگرهای گیمینگ اضافه کرده است.

وی ادامه داد: در طراحی این نمایشگر، علاوه بر پنل بدون حاشیه اضافه و پایه خاص ونورپردازی LED قرمز رنگ ROG، ایسوس این بار نورپردازی AURA RGB را نیز به سری XG اضافه کرده است. امکان تغییر حالت نور از طریق منوی OSD نمایشگر وجود دارد.

مدیر فنی روابط عمومی دفتر ایسوس در مورد کاربرد این مصحول گفت: همچنین ایسوس به منظور بهبود کاربرد در بازی پروفایل‌های ویژه رنگ و نور را برای عنواین مختلف سبک بازی با نام GameVisual به طور پیش فرض در این نمایشگر گنجانیده است. همچنین برای سبک‌های اصلی بازی هم عملکردهایی ویژه در نمایشگرهای گیمینگ در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: برای سبک بازی شوتینگ، امکان اضافه کردن یک نشانه، مستقل از بازی بر روی نمایشگر با نام CROSSHAIR در قسمت GamePlus وجود دارد. اگر طرفدار بازی سبک RPG یا استراتژیک هستید، به راحتی می توانید با میانبر Timer در GamePlus، زمان استفاده از جادوهای رقیب تان را رصد کنید! و یا در بازی‌های آنلاین نیز با FPS  می توانید میزان فریم دهی را در بازی بدون نیاز به نرم افزار‌های جانبی ( که خودشان منجر به افت فریم می‌شوند) در گوشه نمایشگر به دو صورت عدد و نمودار مشاهده کنید. علاوه بر اینها به منظور تنظیم زاویه و فاصله در صورتی که چند نمایشگر داشته باشید در قسمت GamePlus خطوط تنظیمی به صورت کامل نهادینه شده است...

مسلمی افزود: تمام نمایشگر‌های گیمینگ نیز از ویژگی‌های محافظت از چشم ایسوس استفاده می کنند. یعنی در نمایشگرهای ایسوس شما به لطف Flicker Free اثری از پرش تصویر نمی‌بینید، همچنین نمایشگر‌های ایسوس دارنده بیشترین گواهی TUV Certificate در زمینه کاهش نور آبی مضر هستند و در نمایشگر‌های گیمینگ نیز شما می توانید تا 5 مرتبه فیلتر کاهش نور آبی را تنظیم کنید.

شایان ذکر است که در حال حاضر، اکثر مدل‌های نمایشگرهای گیمینگ ایسوس در کشور در دسترس است و علاقه‌مندان می‌توانید از فروشگاه‌های معبتر با گارانتی رسمی ایسوس (حامی و ویستاپخش) محصولات را تهیه کنید.