با هدف افزایش استفاده از پیام رسان‌های داخلی؛ تعرفه‌هاي آسیاتک ارزان‌تر شد

آسیاتک هم برای کاربرانی که از پیام‌رسان داخلی استفاده کنند، تخفیف قائل شد.

با هدف افزایش استفاده از پیام رسان‌های داخلی؛  تعرفه‌هاي آسیاتک ارزان‌تر شد

در راستای افزایش استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی، کاربران شبکه‌های اجتماعی ازین پس در ازای استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی (سروش، بیسفون پلاس، آی گپ، جیک و پیک و لنزور )  تنها یک سوم تعرفه اینترنت مصرفی خود را پرداخت می‌کنند.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از روابط عمومی‌شرکت انتقال داده‌هاي آسیاتک، این کاهش هزینه از سوی آسیاتک که در راستای حمایت و توسعه فعالیت پیام‌رسانهای اجتماعی داخلی مطابق مصوبه 265 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، از تاریخ 28 دی 96 صورت گرفته، این امکان را ایجاد می‌کند تا کاربران این شرکت ازین پس در  به کارگیری و استفاده از پیام‌رسانهای داخلی فوق، از تخفیف‌ها و مزیت‌های بسیار بیشتری نسبت به قبل برخوردار شوند.

این گزارش حاکی است کاربران شرکت آسیاتک در صورت استفاده از پیام‌رسانهای داخلی، یک سوم تعرفه ترافیک خارجی را پرداخت می‌کنند، به صورتی که به ازای هر سه مگابایت مصرف در پیام‌رسانهای داخلیِ اعلام شده، معادلِ یک مگابایت اینترنت(خارجی) محاسبه خواهد شد.

همچنین شایان ذکر است که آسیاتک در راستای ایجاد تسهیلات ویژه برای کاربران خود و تشویق کاربران به استفاده از پیام‌رسان  "بیسفون پلاس" از 18 مرداد سال1396 ، استفاده از این پیام‌رسان را برای کلیه مشترکین خود رایگان کرده است.