گله مدیرعامل آیفون از معتادین به دنیای مجازی!

مدیرعامل لندن از اعتیاد کاربران به آیفون گله‌مند شد.

گله مدیرعامل آیفون از معتادین به دنیای مجازی!

تيم کوک مدير عامل اپل که به لندن سفر کرده، در سخنرانی خود در نشستی در اين شهر در روز گذشته به مساله اعتياد به آيفون هم اشاره کرد و از استفاده بيش از حد از فناوری و شبکه‌های اجتماعی انتقاد کرد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، مدیرعامل 57 ساله اپل در این مورد تصریح کرد: من بچه ندارم. اما یک خواهرزاده دارم که در زمینه استفاده از فناوری برایش حد و مرزهایی معین کرده‌ام. برخی چیزها هست که اجازه‌اش را نمی‌دهم و نمی‌خواهم که از طریق شبکه های اجتماعی در دسترس باشند.

پیش از این عده‌ای از سهام داران اپل خواستار رسیدگی این شرکت به موضوع اعتیاد برخی بچه‌ها به استفاده از آیفون شده بودند و اپل نیز در واکنش قول داد امکان کنترل سیستم عامل آی او اس را افزایش دهد تا والدین راحتتر بتوانند استفاده فرزندانشان از آیفون را مدیریت کنند.

تیم کوک در سخنان خود افزود: من اعتقادی به استفاده بیش از حد از فناوری ندارم و فردی نیستم که بگویم استفاده دائمی از فناوری در همه زمان ها باعث دستیابی ما به موفقیت می‌شود. من مشترک تمامی خدمات فناوری نیستم.

مدیرعامل اپل افزود: باور ندارم که فناوری باید نقش اصلی را در تمامی موضوعات دانشگاهی ایفا کند و به عنوان مثال در رشته ادبیات باید زیاد از فناوری استفاده کنیم. احتمالا نه.