نتفلیکس غول چند رسانه‌ای این روزها!

ارزش نتفلیکس در بازار سرمایه به 100 میلیارد دلار رسید.

نتفلیکس غول چند رسانه‌ای این روزها!

شرکت چند رسانه ای نتفلیکس این روزها به یکی از غول‌های دنیای فناوری مبدل شده و با افزوده شدن 2 میلیون نفر دیگر به جمع مشترکانش، ارزش آن به 100 میلیارد دلار رسیده است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، سود این سرویس پخش آنلاین فیلم و سریال در سه ماه پایانی سال 2017 سه برابر شده و حالا این شرکت قصد دارد سرمایه گذاری های گسترده تری را برای تولید سریال و فیلم های سینمایی انجام دهد.

ارزش سهام نتفلیکس در بازار سرمایه با رشد 9 درصدی به 248 دلار به ازای هر سهم رسیده و این رقم نسبت به زمان مشابه سال قبل افزایشی 53 درصدی نشان می دهد.

بیش از نیمی از خانوارها در آمریکا مشترک خدمات نتفلیکس هستند و این شرکت با سرمایه گذاری در 190 کشور جهان در تلاش برای تسخیر بازارهای جهانی است.

نتفلیکس در سه ماهه پایانی سال 2017 موفق به جذب 6.36 میلیون نفر مشترک جدید در کشورهای مختلف جهان شد و با عرضه فصول جدید سریال های محبوب و برخی فیلم های سینمایی تازه مورد توجه قرار گرفته است.

تعداد مشترکان خدمات پخش آنلاین نتفلیکس 117.58 میلیون نفر برآورد می شود و نشان دهنده نتفلیکس آرام آرام در حال تبدیل به یک غول موفق در دنیای فناوری است.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه

    نقد و بررسی بازی