درمان زخم‌های‌تان را به گوشی بسپارید!

به تازگی یک برنامه تلفن همراه به نام woundcare برای کنترل وضعیت زخم های عفونی در خارج از بیمارستان و کاهش زمان بستری شدن، عرضه شده است.

درمان زخم‌های‌تان را به گوشی بسپارید!

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که عفونت‌ها و جراحات بیمارستانی اصلی ترین دلیل طولانی شدن بستری در بیمارستان بعد از انجام یک عمل جراحی است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از فارس، محققان دانشگاه ویسکانسین، با هدف مقابله با گسترش این زخم‌ها و جلوگیری از طولانی شدن بستری بیماران یا مراجعه مجدد آنها به بیمارستان‌ها یک برنامه تلفن همراه به نام WoundCare ابداع کرده‌اند.

کاربران این برنامه باید عکس‌های زخم‌های مربوط به جراحی‌های عروقی خود را طبق دستورالعمل ارائه شده تهیه و آپلود کنند. آنها همچنین باید به تعدادی سوال که در محیط برنامه مطرح می‌شود جواب دهند.

این امور به مدت دو هفته به طور مداوم انجام می‌شودتا وضعیت زخم کنترل شود. پرستاران بیمارستان‌ها با بررسی عکس‌های زخم‌ها و پاسخ‌های بیماران دستورالعمل‌هایی برای رسیدگی به انها صادر کرده و از بهتر شدن یا بدتر شدن زخم‌ها آگاه می‌شوند و در صورت لزوم از بیمار می‌خواهند مجددا به بیمارستان مراجعه کند.

این برنامه فعلا به طور آزمایشی توسط 40 بیمار در حال استفاده است و در صورت اثبات کارآیی به طور گسترده تری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

واتس‌اپ در جمع تاجرها!

واتس‌اپ در جمع تاجرها!

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه