نسل جدید آیفون ایکس در راه است

شرکت اپل تصمیم دارد در ۲۰۱۸ میلادی دو موبایل جدید با نمایشگرهای ۶.۵ و ۶.۱ اینچی به بازار عرضه کند. همچنین نسل جدید آیفون ایکس نیز تولید خواهد شد.

نسل جدید آیفون ایکس در راه است

اپل تصمیم دارد پس از معرفی سری جدید آیفون‌های ۲۰۱۸، تولید مدل فعلی آیفون ایکس را متوقف کند. مینگ چی کو که تحلیلگر مشهور فناوری است این خبر را منتشر کرده است. به گفته وی نسل جدید آیفون شامل دو دستگاه جدید با نمایشگرهای بدون صفحه است.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، یکی از آنها موبایلی با نمایشگر او ال ای دی ۶.۵ اینچی است. دیگری نیز نمایشگر ال سی دی ۶.۱ اینچی دارد. درهمین راستا نسخه فعلی ۵.۸ اینچی آیفون ایکس نیز با تخفیف عرضه می‌شود. اما این کارشناس معتقد است اگر آیفون ایکس با قیمت تخفیف خورده عرضه شود، به فروش دستگاه‌های جدید آن صدمه خواهد زد.

کو در گزارش خود می‌نویسد: اگر آیفون ایکس با قیمت تخفیف خورده عرضه شود، به برند و مدل‌های ۲۰۱۸ اپل لطمه خواهد زد.  به عبارت دیگر کاهش قیمت آیفون ایکس پس از عرضه مدل‌های جدید ۲۰۱۸ میلادی تاثیری منفی روی برند و قیمت مدل‌های جدید خواهد داشت. بنابراین تخمین می‌زنیم در نیمه ۲۰۱۸ تولید آیفون ایکس متوقف شود.

 در حال حاضر مشخص نیست نسخه جدید آیفون در ۲۰۱۸ چه ظاهری خواهد داشت. اما تصور بر آن است که همراه مدل‌های جدید، نسل جدید آیفون ایکس نیز همراه موبایل جدید با نام آیفون ایکس پلاس عرضه خواهد شد که نمایشگری ۶.۵ اینچی خواهد داشت.