راه‌اندازی نمودار آنلاین اطلاعات استارتاپ‌های ایرانی

نمودار (گراف) آنلاین استارتاپ‌ها با هدف اطلاع‌رسانی از وضعیت استارتاپ‌ها، شتاب‌دهنده‌های استارتاپی و سرمایه گذاران این اکوسیستم در کشور، راه اندازی شد.

راه‌اندازی نمودار آنلاین اطلاعات استارتاپ‌های ایرانی

نمودار آنلاین استارتاپ‌ها توسط یک استارتاپ با هدف اطلاع‌رسانی از وضعیت استارتاپ‌ها، شتاب‌دهنده‌های استارتاپی و سرمایه گذاران این اکوسیستم در کشور راه‌اندازی و با حضور معاون علمی فناوری رئیس جمهور و شهردار تهران رونمایی شد.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، «نوپاگراف»، تصویری از ارتباطات درون زیست‌بوم استارتاپی ایران به همراه نام و لوگو استارتاپ، امکان مشاهده اطلاعات تکمیلی هر استارتاپ و یا سرمایه‌گذار را فراهم می کند و کاربر می تواند با کلیک روی هر لوگو، به صفحه اختصاصی آن استارتاپ و مشاهده اطلاعات آن دسترسی یابد.

امکان جستجوی نام استارتاپ، سرمایه‌گذار یا شتاب‌دهنده و سایر بازیگران زیست‌بوم استارتاپی ایران در این نمودار وجود دارد و فعالان زیست‌بوم استارتاپی کشور و سایر کاربران نیز می‌توانند برای اضافه کردن اطلاعات به این گراف از طریق ابزار جانبی تعبیه شده در آن، اقدام کنند.

امکان جستجوی بصری، امکان اضافه‌کردن سریع‌تر اطلاعات و خوداظهاری آنلاین، بروزرسانی مستمر و دائمی، کامل بودن نام و مشخصات عناصر و دسترسی آسان به اطلاعات تکمیلی عناصر گراف، از دیگر ویژگیهایی است که برای نمودار نوپاگراف اعلام شده است.

این نمودار آنلاین از در این نشانی در دسترس زیست بوم استارتاپی ایران قرار دارد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه