طرفداران HTC ، منتظر رونمایی پرچمدار این شرکت نباشید!

گزارش‌های جدید حاکی از آن است که گوشی پرچمدار جدید شرکت HTC در کنگره جهانی موبایل که قرار است به زودی در شهر بارسلون برگزار شود، رونمایی نخواهد شد.

طرفداران HTC ، منتظر رونمایی پرچمدار این شرکت نباشید!

یکی از کارمندان شرکت تایوانی HTC در گزارشی اعلام کرده است که گوشی هوشمند جدید و پرچمدار این شرکت قرار است در جریان مراسمی‌جداگانه که پس از کنگره جهانی موبایل MWC برگزار می‌شود، معرفی و رونمایی شود.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از ایسنا، این پرچمدار جدید که طبق شایعات منتشر شده HTC U۱۲ نام دارد، احتمالا در ماه مارس یا آوریل سال جاری میلادی رونمایی خواهد شد هرچند که هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای رونمایی از این محصول جدید از سوی شرکت سازنده آن به زبان آورده نشده است. اطلاعات جدید به‌دست آمده شایعات قبلی در خصوص معرفی پرچم‌دار جدید HTC در بارسلونا را رد می‌کند.

پیشتر شایعات دیگری گفته بودند که این گوشی پرچمدار در کنگره جهانی موبایل MWC ۲۰۱۸ معرفی و رونمایی می‌شود. این در حالیست که برخی دیگر بر این باورند که این شرکت تایوانی قصد ندارد هم زمان با رونمایی گلکسی اس ۹ سامسونگ از پرچمدار جدید خود رونمایی کند چراکه بدین ترتیب مراسم رونمایی اش تحت الشعاع قرار گرفته و بسیاری نیز آن را با اس ۹ سامسونگ مقایسه می‌کنند.

تا به حال تصاویر مختلفی از ظاهر این پرچمدار جدید منتشر شده است که هیچ کدام شبیه بهم نیستند و ما اکنون نمی‌دانیم که به هنگام معرفی از این گوشی هوشمند جدید قرار است با چه نوع دستگاهی روبرو شویم.

تنها گمانه زنی‌هایی که به گوش می‌رسد، آن است که احتمالا حاشیه اطراف صفحه نمایش در این پرچمدار جدید حذف شده و از آن طرف نیز حسگر اثر انگشت به پشت دستگاه منتقل خواهد شد. این گوشی با استفاده از ضشیشه و فلز در طراحی گوشی و داشتن گواهی IP۶۸ احتمالا در برابر نفوذ آب و گرد و غبار نیز مقاوم خواهد بود.

ماه می‌ سال گذشته بود که این شرکت تایوانی از گوشی پرچمدار U۱۱ رونمایی کرد که به حسگر اثر انگشت در جلوی دستگاه مجهز بود و بعد از آن نیز نسخه U۱۱ پلاس را معرفی کرد که از طراحی بیار شکیل تر و زیباتری بهره می‌برد. بنابراین انتظار می‌رود شرکت HTC طراحی U۱۲ را بیشتر بر اساس گوشی U۱۱ پلاس طراحی و تولید کند.