برگزاری نشست آشنایی صنعت خودروسازی با شرکت‌های دانش بنیان و فناوران

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران از برگزاری نشستی برای توسعه خودروسازی کشور با شرکت‌های دانش بنیان و یک گروه خودروسازی خبر داد.

برگزاری نشست آشنایی صنعت خودروسازی با شرکت‌های دانش بنیان و فناوران

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران گفت: بنا داریم نشستی برای توسعه خودروسازی کشور با شرکت‌های دانش بنیان و یک گروه خودروسازی برگزار کنیم.

به گزارش عصر ارتباط به نقل از مهر، اکبر قنبرپور افزود: یکی از دغدغه­‌های اصلی صنعت خودرو در کشور، توسعه سطح نوآوری در محصولات و قطعات و بکارگیری فناور­های نوین در طراحی، ساخت و تولید آنهاست که به افزایش کیفیت می‌انجامد.

وی ادامه داد: از طرف دیگر، شرکتهای دانش بنیان، واحدهای فناور عضو پارکها و مراکز رشد و همچنین صنایع نوینی در کشور در حوزه‌های مختلف صنعتی فعال هستند که فناوری­ها و محصولات شان می‌تواند به این هدف خودروسازان کمک کند.

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران خاطر نشان کرد: از این رو قصد داریم نشستی با هدف آشنایی یک گروه خودروسازی ایرانی با محصولات فناورانه و دانش بنیان و فناوری‌های نوین قابل استفاده در این صنعت، به منظور مواجه کردن طرفین با یکدیگر و عرضه محصولات و فناوری‌ها برگزار کنیم.

حوزه‌های« مجموعه انتقال و قدرت»، « مجموعه برق و الکترونیک»، « مجموعه‌های جانبی موتور»، «مجموعه تعلیق، فرمان و چرخها»، « مجموعه مکانیزم‌های متصل به بدنه» از جمله مباحثی هستند که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

این نشست شامل دو بخش «ارائه محصولات و دستاوردهای شرکتهای منتخب در قالب نمایشگاه» و «مذاکره اختصاصی (B۲B)  بین عرضه‌کنندگان و خریداران» می‌شود.